Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki tudna értelmes tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudna értelmes tanácsot adni nekem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok 2 éve suerelmes lettem egy nálam 4 évvel idősebb srácba . 1,5 évig voltunk együtt összesen, ezalatt én egyszer szakitottam vele 2hónapra és összejöttem egy másik fiuval. Ezután újra összejöttünk de kb újabb 2-3hónapra rá csókolóztam ezzel a sráccal egy bulin..ő ezt is elnézte nekem mivel szeptemberben iskolát váltottam ezért 2 hetente tudtunk találkozni és ez a kapcsolatunkra teljesen ráment. Ezután kiment 6hónapra Angliába ezalatt az idő alatt nekem akadt valaki akivel most 4 hónapja nagyon boldog vagyok. Kb egy hete amikor hazaérkezett az első útja hozzám vezetett és azt kérte töllem kezdjem vele újra. Néhány hónapja ez volt minden vágyam de most nemtudom mihez kezdjek. Azok után amit megtettem vele képes lenne újrakezdeni velem gondolom azért mert szeret(igazéból neki ia voltak csúnya dolgai amiket màr megbánt és én is megbántam a sajátjaimat). Az a fiú akivel most együtt vagyok 11évvel idősebb nállam.. amin a családom teljesen kiakadna. Viszont a tenyerén hordoz mint egy hercegnőt, okos inteligens van munkája megbecsül,hatalmas szíve van és ha vele vagyok semmi nem érdekel. A kerdés igazából az lenne hogy i volt màr hasonló helyzetben ? és ő mit tett? (azért írtam ide ki vegső elkeseredesemben mert a barátaim mind elfogultak és nem tudnak semmi értelmeset tanácsolni) sürget az idő.. hagyjam el azt akivel most együtt vagyok vagy a múltat hagyam bekén??

#szerelem #kapcsolat #Règi kapcsolat
2014. máj. 9. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Dönts úgy, ahogy úgy érzed, a legboldogabb lennél akkor, ha nem lenne senki rajtatok kívül.
2014. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Javaslatom azt hogy fontold meg alaposan és azt válaszd amitől kényelmesebben tudod majd álomra hunyni a fejedet.
2014. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a szívet nem lehet becsapni, hiába próbál az eszed befolyásolni
2014. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a múltadat, hül.ye pi.csa módjára viselkedtél, a srác pedig jobbat érdemel mint te, nem csodálom, hogy elfordultak tőled....

17/L

2014. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt válaszd,aki boldoggá tudna tenni hosszú távon.
2014. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
17/L.. senki nem fordult el töllem azt írtam vagy azt akartam írni hogy ELFOGULTAK (tehát aki az exemet ismeri az őt tartja jobbnak aki a jelenlegi páromat az pedig őt) Talán tényleg jobbat érdemel de ha tényleg azért akár vissza jönni hozzám mert szeret akkor ha nem adók neki esélyt akor megint csak bantom.. azt pedig nem akarom.. egyik ő jüket sem szeretném bántani.. senki nem érdemli meg
2014. máj. 9. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!