Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan dolgoznátok fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoznátok fel, hogy az, akivel eddig a legjobban voltatok, sokat tettél érte, nagyon megbánt téged, mikor meg se érdemelnéd?

Figyelt kérdés

Hogyan dolgoznátok fel, ha exbarátnőtök, akivel eddig jóban voltál, még a kapcsolat előtt is remekül megvoltatok, most utál téged, nem beszél veled, és annak ellenére bunkó veled, hogy te mindenben segítetted, mindig ott voltál mellette, és nem műveltél hülyeséget, őmiatta ért véget a kapcsolat.


Szóval egy remek partner így átváltozik, mikor azelőtt, nagyon jól voltatok, és most meg utál, mikor valódi ok nem lenne rá. Ti ezt hogy dolgozzátok fel, hogy valaki így megutál hirtelen?



2014. máj. 11. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy leszarom. Alapból az a probléma, hogy aki ilyeneken kiakadt, az elvárja, hogy a másik kiszolgálja. Márpedig blődség azt hinni, hogy bárki is (az édesanyádon kívül, de Ő is csak kb. 10 éves korig) azért van a világon, hogy téged boldoggá tegyen.


Két választásod van:

1. Elhiszed, hogy a másik önzetlenül a te boldogságodnak szenteli az életét - csalódsz, amikor kiderül hogy nagyon nincs így


2. Olyan kapcsolatot építesz ki, aminek nem a te elvárásaid, és a partnered tökéletessége a középpontja, hanem egyszerűen a szexuális vonzalom, az egymás iránt tanúsított megértés és a teljesen egyenrangú, elvárások helyett a másikat a saját döntéseiben támogató felek. Ekkor, ha szakítotok, nincs miért haragudni egymásra.


21/F

2014. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, sajnálom! Hidd el, nagyon tudom, hogy miről beszélsz! A mai napig nem tudtam feldolgozni, hogy miért történt hasonló majd fél évvel ezelőtt velem. Azt mondják, hogy az idő, és majd egy új nő segít... Fel a fejjel, és ne csüggedj!


22/F

2014. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Uhh...


Hát igazából én úgy voltam vele, hogy ha már barátnő, akkor segítenem kell őt, főleg mert szeretem. Ki ne segítene annak, akit szeret?

Nem vártam el , hogy kiszolgáljon, mert nem hoztam szóba neki, csak engem meglepett az, hogy ha valakivel jót teszek, akkor nem kapok vissza semmit belőle, nem ehhez szoktam. Nem nagy dolgokra gondolok, de fordított esetben, ha nekem segítettek volna, én hálás lennék valamilyen szinten a másik embernek, és legalább már ezért is viselkednék vele (kicsit másképp), mint a többiekkel, mert értékelném, amit önzetlenül, időt nem kímélve értem tett.


Egyszerű szexuális vonzalom? Ő nekem nem csak egy szextárgy volt, de attól még egymás iránt tanúsított megértés és a teljesen egyenrangú, elvárások helyett a másikat a saját döntéseiben támogató felek dolog megvolt még. Nem lehet valamire rámondani, hogy szexuális vonzalom, mert létezik annál komolyabb dolog is, amit irányítani nem lehet.

2014. máj. 11. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!