Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Hogy dolgozná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Hogy dolgoznátok fel? Nem éreznétek mérhetetlen nagy undort? (Előre elnézést az idős nőktől, valószínű fiatal korom miatt vélekedek így)

Figyelt kérdés

Párom 27éves, én 21, együtt lakunk, nagyon jó a kapcsolatunk, szinte zökkenő mentes, minimális vitáink vannak, azok is ritkán.


A gépen találtam egy mappát, melyben egy nála jóval idősebb nő van, 15év korkülönbség van kb. A nőnek lóg itt ott a bőre, látszik hogy szült, nagy lógós melle van. Számomra ez nagyon visszataszító, hogy ő fiatal léttére egy ilyen nővel volt, akinek egy nagylánya is van.

Nekem se feszesek a melleim, félre értés ne essék, nem a kinézet a bajom, egyszerűen csak az, hogy tudomásom szerint neki csak nála 2évvel idősebb nővel volt dolga. Esetleg ha tudtok normális magyarázatot arra, hogy miért lehetnek az ő gépén ezek a képek, akkor arra is kiváncsi vagyok, mert még nem biztos, hogy tényleg ő készítette, de nagy valószínűséggel sajnos igen :(


2013. márc. 19. 22:53
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
69%
Honnan tudod, hogy van egy nag ylánya is? Rajta van aképeken?
2013. márc. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, így jár az, aki kutakodik másnak a mappáiban.

Amúgy miért nem tőle kérdezed meg?

2013. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Nőből vagyok, tudok kutatni. Nincs a képen, csupán végig néztem párom ismerőseit iwiwen, és rábukkantam.
2013. márc. 19. 23:01
 4/45 A kérdező kommentje:
Progik közt nézelődtem különben, hogy milyen programok vannak, és ott voltak ezek a képek is. Dolgozik most majd reggel kérdőre vonom az szent!!
2013. márc. 19. 23:02
 5/45 anonim ***** válasza:
64%
Milyen fotók? Pasid szeret fotózni?
2013. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
94%

"Nőből vagyok, tudok kutatni."

B@sszus, én is nőből vagyok, ne sérts meg ezzel.

És undort sem éreznék, de hát nem vagyunk egyformák. Egyszer én is fogok úgy, vagy hasonlóan kinézni.

2013. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
70%

Lehet a lányával kavart, csak ha már így összejött a mamit is lecsekkolta kellően. :D

Amúgy nem értem miért kell ebből ekkora ügyet csinálni, kérdezd meg tőle kiaz. Lehet csak valami távoli rokon.

2013. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
63%
Engem jobban érdekel pl. egy lógó mellű vadállat nő mint egy fiatal feszes de várjunk a szexel még mert mit szól anyu tipusu nő...
2013. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Elnézést azt hittem miden nő ilyen rafinált. Tudjátok van az a mondás, hogy a féltékeny nő jobban halucinál mint egy drogos, és jobban nyomoz mint az FBI :)


Nem szokott csak úgy fotózni. Ezek látszólag szex után készült képek, fekszik az ágyon pucéron, majd fehérneműbe vannak képek, meg kint az udvaron csak a mellére irányulva.


Nem az a baj hogy hogy néz ki, én is fogok úgy kinézni, de az hogy ő 22-23 évesen(mert akkori képek) egy iylen idős nőt kívánt meg és volt vele több ideig, mert hónapokon át készültek a képek, na ez már fölöttébb undorító és beteges számomra. Tényleg sajnálom, ha ezzel megbántok valakit, és ha nem a páromról volna szó nem is zavarna, sőt akkor sem zavarna, ha ezt elmondta volna nekem és nem akkor kéne szembesülnöm vele amikor ő éppen éjszakás...

2013. márc. 19. 23:07
 10/45 anonim ***** válasza:
89%

én nem értem, te komolyan iwiwen kutakodsz a párod exei után és messzemenő következtetéseket vonsz le? És még gondolod is h neked jogod van őt kérdőre vonni? Mert ez aztán tényleg vmi gusztustalan tett amit szégyen h eltitkolt előled...

HA én elégedett vagyok a kapcsolatommal, akkor bebújok a párom mellé az ágyba aludni nem pedig az ismerősei után kutatok éjjelente...

2013. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!