Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoznátok fel ezt?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt,minden jó,nincsenek gondok,de..

Most megtudtam,h amikor még randiztunk,ő másért volt oda,szerelmet vallott neki,csak mivel több,mint 200km-re lakik a srác,nem lehet semmi.

Ebben nem vagyok biztos,de le is feküdtek egyszer,pedig mi már több randin túl voltunk. :(

Ti szakítanátok?

Engem nagyon bánt ez.


2013. aug. 14. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnállak:s
2013. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 -Monster- válasza:
Én berugnák megdugnám és szakitanák vele :)
2013. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ne sajnálj,nem azért írtam ki.

Csak h van -e olyan,aki szerint ez megbocsájtható.

2013. aug. 14. 14:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Lépj, csak az idődet vesztegeted. Ennek a nőnek te csak unaloműző vagy.
2013. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem...ha randiztatok, akkot még nem voltatok együtt, szóval nem csalt meg. Akkor meg mi a probléma? Attól még h több randi volt, másoknál is próbálkozhat. Felesleges ilyen hülyeségeken törnöd magad. Nem teljesen mind1, h előtted hány pasival volt?
2013. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem lett volna a szerelem összejöttek volna a 200km ellenére is. Nem olyan sok az.
2013. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*nagy
2013. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is bántana és nem bocsátanám meg. Szerintem, ha ennyire bánt, akkor lépj tovább, keress mást. Mert ez évek múlva is bántani fog, és akkor nehezebb lesz otthagyni a lányt.
2013. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magamat ismerve,én azt gondolnám,hogy ló nincs jó a szamár alapon van velem,nem a személyiségem és nem feltétlen magam miatt.Viszont várnék még,hogyan alakulnak a dolgok.
2013. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!