Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de van egy fiú aki szerelmes belém, nekem is tetszik egy kicsit. De már nagyon sokszor összetörtem a szívét, ezért ma nála voltam és kapott két szájrapuszit. Horoszkópomba pedig pont ezt olvastam. Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ha becsapod a párodat, a héten tutira rá fog jönni. Inkább valld be az igazat, még úgy is sokkal jobban jársz. Csak reménykedhetsz abban, hogy megbocsát a szerelmed!
2013. ápr. 29. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt is megfigyelted már, hogy kis időközönként sablonszövegeket váltogatnak a csillagjegyek között? Naugye.
2013. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyenkor annyira megnyugtat, olyan jó érzéssel tölt el mikor kiderül h vannak nálam hülyébbek.
2013. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ápdét: nekem ma azt írta, hogy nagy meglepetésben lesz részem. Le is szart egy galamb...
2013. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetlen, amit tehetsz, hogy soha többet nem olvasol horoszkópokat.
2013. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor felejtsétek el a horoszkópot és légyszívés a lényegre koncentráljatok!
2013. ápr. 30. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Valld be, ez egyértelmű. Ha hazugságra épül egy kapcsolat, az mindent elront. És egyébként is, egyszer minden kiderül. Bár, gondolom nem egykomoly dologról bezsélünk kettőtök közt, ha ennyire lelkiismeret nélkül, kihasználva a másik srác érzelmeit, "megcsaltad".
2013. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, mert rájöttem, hogy rosszabb ha nem tőlem tudja meg. Egész jól fogadta és azt mondta, hogy most az egyszer elnézi nekem.
2013. máj. 4. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!