Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki szerelmes belém, csak én nem tudom viszonozni az érzését?

Figyelt kérdés
nem tudom viszonozni, néha amikor vele vagyok, érzem h szeretem,kedvelem meg minden.. de nem vagyok annyira szerelmes, de viszont ha nem vagyok vele.. akkor már egyáltalán nem érzek iránta semmit :/ nem tudom mit csináljak. nagyon aranyos,kedves átlagos lány.. néha fárasztó tud lenni,sőt sokszor de elviselhető.. de ettől még szeretem, de ha már nem vagyok vele akkor pont az ellenkezőjét érzem :/ Szerintetek mit kéne csinálnom? talizgatás során majd kialakul az érzés, vagy szünetet tartsunk? vagy?? most jelen pillanatban szomorú miattam, de én nem tudom mit csináljak :(

2014. máj. 11. 12:30
 1/6 A kérdező kommentje:
nem akarom megbántani szegényt, de kényszerből... szerelem nélkül nem akarok összejönni vele :(
2014. máj. 11. 12:40
 2/6 anonim válasza:
8%
Menj oda hozzá, jól markolj bele a cicijébe, és fenekébe, és smárold le azzal az indokkal h szereted..
2014. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért nem küldöd el egyenesen? Nem is értem, hogy ha kedvelsz valakit, akkor miért nem tudod elküldeni a saját érdekében?
2014. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hányszor találkoztatok már? Ha kevésszer, s úgy érzed,hogy kedveled,akkor nem feltétlen kéne feladnod. A szerelem,a viszonzás nem rögtön jön, mint a filmekben. Döntsd el,hogy ő fontos e neked valamennyire, ha igen,akkor adj esélyt mind neki mind magadnak. Ha nem megy, akkor még barátok lehettek.
2014. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen kapcsolatba mentem bele. Azt hittem, h elég, ha ő szeret, és idővel majd megszeretem... most 8 év után válunk

Nem veszekszünk, csak részemről nem volt meg a szikra, és tényleg csak barát maradt....

2014. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, te ne várj 8 évet.


Én pl úgy működök, hogy valakiről 10 perc beszélgetés után el tudom dönteni, hogy belé tudnék-e szeretni, vagy sem. Vannak férfi barátaim, akikkel baromi jól kijövünk, sok mindenben egy véleményen vagyunk, egyezik az ízlésünk, de közülük - egy kivételével - senkivel sem tudnám elképzelni.

Szóval létezik olyan, hogy valakit nagyon kedvelsz, ellenkező nemű, és mégsem vagy belé szerelmes. Teljesen normális dolog. Arról nem tehetsz, hogy nem azt érzed iránta, amit ő szeretne, hogy érezz. Inkább ne szenvedtesd se magadat, sem a lányt. Mondd el neki, hogy amit barátként szeretsz és tisztelsz benne, az egy kapcsolathoz neked nem elég alap, ne haragudjon.

Hosszú távon jobb lesz így mindkettőtöknek.

2014. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!