Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Beszéljek vele erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beszéljek vele erről?

Figyelt kérdés
na szóval, van egy fiú. Kb. 3 hónapja szakítottunk, de én még nagyon szeretem és vissza szeretném kapni. Szerintem Ő is engem. Mindennap beszélünk, nagyon kedvesen beszél, mindig rám néz, és ahányszor meglát, szó szerint megcsillan a szeme és mindig mosolyog. Szerintetek Ő is szeret még? Holnap meg szeretném kérdezni hogy Ő hogy mit érez. Anyum azt mondta hogy annyit mondjak neki, hogy "Neked sikerült túltenni magad a szakításon? Mert nekem nem." Szerintetek jó lenne? Nagyon boldogok voltunk amikor jártunk, igazi álomkapcsolat volt a számomra..

2014. máj. 12. 16:02
1 2
 1/13 WheneverYouWant ***** válasza:
Ennek tükrében beszéljünk inkább a szakítás okáról...
2014. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen kikészítettem az akaratosságommal, amin már sokat javítottam.^^ Ő meg azzal, hogy nem mutatta ki az érzéseit.
2014. máj. 12. 16:08
 3/13 WheneverYouWant ***** válasza:

Ilyen dolgon mint az akaratosság nem lehet változtatni egyik napról a másikra... szerintem az hogy úgy érzed változtattál rajta, nem jelent mást minthogy elnyomod magadban. Majd elő fog jönni és megint ugyanolyan leszel...

Ha Ő is szeretné próbáljátok meg én nem mondom hogy ne csak nagy változást ne várj... olyan már nem lesz mint régen egyébként sem.

2014. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom..De komolyan mondtam, hogy sikerült változtatni rajta. És igazad van..Csak elnyomom magamban. Két hónap után sem jött elő. Nincs sok esély rá.
2014. máj. 12. 16:12
 5/13 anonim ***** válasza:

Amugy most is akaratos vagy, mert ahelyett hogy elfogadnad, hogy szetmentetek vissza akarod kapni. Es amit a 2. irt is igaz, nem nyomhatod el ezt csak igy.

De azert probald meg, hatha visszaszerzed.

2014. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem jó ötlet visszaszerezni? Nem tudok nélküle igazán boldog lenni.
2014. máj. 12. 16:15
 7/13 WheneverYouWant ***** válasza:
Azért mondtam hogy próbáljátok meg mert valószínűleg te nem fogsz tudni változtatni az akaratosságodon de ha Ő még jobban beléd tud szeretni akkor elnézi neked vagy hogy mondjam. Elfogad így....
2014. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a szerelem lényege hogy elfogadjuk a másikat, nem?
2014. máj. 12. 16:17
 9/13 WheneverYouWant ***** válasza:
Ezért működött ilyen jól nálatok az alábbiak szerint...
2014. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
*Nem szarkazmust kértem! El ellehet takarodni ilyen hozzáállással!* Akarom mondani, köszönöm a válaszod.
2014. máj. 12. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!