Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan képes még ezek után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes még ezek után is visszamenni ehhez a vadállathoz?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves lány, aki már jó ideje tetszik nekem, és már többször jeleztem is neki, hogy nagyon nem semlegesek az érzéseim iránta (konkrétan még nem vallottam neki szerelmet, de ezek után már sok értelme nincs is...) Az a komoly baj ugyanis, hogy már néhány hónapja van egy barátja, akit azonban a legszebb szavakkal is csak egy rabszolgatartó mocsadéknak lehet nevezni. A hétvégén ugyanis nagyon csúnyán összeveszett a lánnyal, olyanokat mondott neki, amiket inkább nem idéznék (a rohadjon meg az egész családod, te mocskos qrva, még a szebbek közül való). Történt tehát ez a gyalázatos eset, ami után minden értelmes ember egy életre elbúcsúzna a korábbi "társától" de itt sajnos más a helyzet. A lány egyszerűen képtelen megérteni, hogy egy ilyen legalja állat nagyon, de nagyon nem érdemel maga mellé senkit, nemhogy egy ilyen kedves és szeretnivaló lányt... Már nagyon sokan mondták neki, hogy ez így nem mehet tovább, de ő hiába sír folyton emiatt a tetű miatt, mégsem akar vele az istenért sem szakítani.

Szerintetek ilyen helyzetben egyáltalán elmondjam neki, hogy mit érzek iránta? Mert azt ugye mondanom sem kell, hogy ha nekem valaki, főleg ő a barátnőm lenne, soha az életbe nem tudnék lesüllyedni olyan szintre, hogy egy nálam gyengébb embert, főleg egy lányt bármilyen módon bántalmazzak! De hát hiába mondogatok hangzatos szavakat erről, ő soha nem fogja ezt megérteni...

18/F


2013. dec. 9. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenki megmenthető

Szívszorító, de sajnos így van...

2013. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd, neki ez kell, nem tehetsz semmit.
2013. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most csak a düh, és féltékenység beszél belőled, nem lenne jó így szerelmet vallani, mert lehet nagyobb hülyeséget csinálnál egy elutasításnál, mint mikor már nyugodtabban kezelnéd ezt a helyzetet.
2013. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerek egy lányt, már legalább 8 barátja volt, és sok közülük elég szemét módon bánt bele. Az egyik már a kapcsolata első pár hetében megcsalta, de mivel pénzes srác volt, kiengesztelte egy Horvátországi utazással. Természetesen erre a hírre minden barátnője javasolta a "megbocsájtást". Máskor sírva hívott fel telefonon, mert az aktuális barátja megverte, káromkodott vele és alázta, és mikor megkérdeztem miért marad mégis vele, a válasz az volt, hogy mert ott lakik a lakásában.

sok lány egyszerű érdekből tűri el, hogy felmosórongyként kezeljék. Ennek a lánynak egyébként 17 évesen elhagyta az apja az anyját, emiatt kattant meg.


De ismerek olyan nőt is, aki kifejezetten élvezi pl. a szado-mazo szexet, és csak úgy tud kielégülni, ha egy férfi alázza, bántja. A gond akkor volt nála, amikor az aktuális barátja a szexen kívül is bántotta, kis híján megölte. De igazából szerintem még ezt a szituációt is élvezte. Hogy miért lett ilyen beteg, nos, ő is apa nélkül nőtt fel.

2013. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az érzelmek nem mindig racionálisak/praktikusak. Te sem tudod kikapcsolni a vonzalmadat, és átirányítani valakire, aki egyedülálló és érdeklődik irántad.
2013. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Te taknyos, kis hímpuni, nem te fogod eldönteni, hogy ki mit érdemel.
2013. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendes fiú vagy...az isten szerelmére! Keress egy igazi nőt.
2013. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!