Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan esik rosszul? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul? Fiúk, lányok, vélemény? Tapasztalat? Barátom csajbarátja

Figyelt kérdés

Szóval,a barátommal 5hónapja vagyunk együtt,de éveknek tűnik,nagyon szuper,mesébe illő..tudom hogy igazán szeret,meg én is őt.Hihetetlen hogy a mai világban még van ilyen érzelmeken alapuló kapcsolat..Féltékeny sem vagyok,meg alapból se az a tipikus csaj vagyok..bízok benne maximálisan..az a fajta vagyok aki bár sosem tenné meg, a testi megcsalást bocsánatosabb bűnnek tartom mint a lelkit.Ez most lényegtelen is..szóval,a lényeg,hogy a barátom legjobb barátja egy lány,már 7-8éve..ezzel semmi probléma sincs,csak igazából ő nem a barát kategóriába sorolja...őt külön kategorizálja..nem tudja hogy mik ők pontosan..fura,de fizikailag nem ismerik egymást...csak szkájp meg ezek..ami azért elég reális képet ad..Be is jön neki,meg minden amúgy csak távolság meg minden..eddig se volt semmi..de a DE az szerintem mindig ott van,nem? Állítja hogy nem lenne semmi,mert itt vagyok neki..Jogos lenne "féltékenynek 'lenni erre a kettőjük közöttlévő kapcsolatra?Személyekre én nem tudok,szóval a csajra nem...Egyébként mindketten szerelmesek vagyunk,és oda vissza igaz hogy nem szeretünk másodhegedűsek lenni..értem én,hogy egy barát az barát,attól hogy én vagyok a képben attól ő fontos marad ugyanúgy..ez nem érzelmi megcsalás..vagy mégis? Szerintetek lehet ebből több,ha találkoznak is?Úgy hogy engem szeret?Egyébként hosszú távra tervezzük egymással mindketten,akár örökre is ha úgy adódik,csak nem tudom hogy ez a fajta legjobbariság elfogadható e?Van rá garancia hogy ez sosem megy át pl szerelembe ha már nem lenne pl a távolság??Én esküszöm nem akarok féltékeny lenni,de szerintem az azért felháborító hogy ő se tudja mi van köztük,nem? Valamerre dőljön akkor,az is jobb..

Akinek van ilyen jellegű tapasztalata,ossza meg :) köszi



2014. máj. 12. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Két dolog örök:

1. változás

2. emberi hülyeség


VÁlassz!

2014. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

van ilyen tapasztalatom, én is régóta 5-6 éve ismerek internetről egy haveromat. változó volt. volt, hogy neki volt nője vagy nekem volt pasim. tiszteletben is tartottuk ezt mindketten, hisz én a srácra meg ő is rám csak haverként tekintett. Oké mi találkoztunk többször személyesen is, volt,hogy én mentem hozzá vagy ő jött hozzám, akkori páromnak be is mutattam mentünk is együtt bulizni. Ott kezdődött a "gond" mikor neki sem volt nője meg nekem sem volt pasim ott aludtam, aztán akkor megcsókolt (szerencsére több nem volt) másnap reggel kicsit cikis volt a helyzet, de mái napig jóban vagyok ezzel a fiúval és csak nevetünk az egészen.

szóval szerintem ne aggódj, az ilyen internetről ismert emberek tiszteletben tartják azt, ha van valakinek párja főleg, ha már évek óta ismerik egymást :)


mondjuk attól függ,hogy hol ismerkedtek meg.. mert ha pl ilyen társkereső oldalon az más.. ><

2014. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!