Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számít a kor? Tizennyolc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a kor? Tizennyolc vagyok. A srác akit nagyon bírok tizenhat lesz. Szerintetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress korban hozzád illőt. Semmi jövője a dolognak. Ez tapasztalat.
2014. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 megmondo007 ***** válasza:
vegyel neki egy cumisuveget aztan keress egy ferfit, hidd el amugy csak magaddal cseszel ki
2014. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Biztos? Nagyon bírom. . Igazából csak mások véleményétől tartok, hogy mit szólnának ehhez az egészhez. :/
2014. máj. 13. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mások véleménye miatt nem fog működni. Ebben a korban sok ez a különbség, de 20éves kor felett már nem. Én is így voltam, csak köztünk 4 év volt.
2014. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért nem mind1 hogy négy vagy kettő, nem? Vagyis nemtudom.. hány évesek voltatok?
2014. máj. 13. 23:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Te 18 vagy, a srác 16 lesz, vagyis még csak 15. Szóval az 3 év, akárhogy számolom. Én 19 voltam, ő 15. Többnek nézett ki, csak később tudtam meg, hogy ilyen fiatal.
2014. máj. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fordítva működne, de így nem fog.
2014. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a cumisüveges kommenten besírtam :DDDD az a baj,h igaza van, ez így túl nagy korkülönbség,ő még gyerek! :D (gondolkodásilag tutira)
2014. máj. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem 18 vagyok most már 16 a srác, az egyik legjobb barátom nagyon megértettük egymást és kezdtünk érezni valamit a másik iránt nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy mit csináljak mert érett volt a korához képest de nem volt tapasztalt (és persze az ember alapból tapasztalatlan így születünk :D). De nem működött volna hiányzott az a magabiztosság ami ilyenkor szerintem egy 18 éves srác keres egy srácban. De igazából te tudod, hogy ő mennyire érett a korához és mennyire éri meg kockáztatni! Ne másokra figyelj hanem, hogy TE mit akarsz. :) Remélem sikerül helyesen döntened, Szia! :)
2014. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!