Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Még idén érkezett a sulinkba egy srác, kb. novemberben. Nekem azóta tetszik, de nem mentem oda, sőt semmit nem csináltam, merthogy na azért mégis csak lány vagyok, és szerintem a fiúknak kellene előbb kezdeményezni. Na mindegy. Szóval nem olyan rég erőt vettem magamon és végre bejelöltem facebookon, majd a szülinapján felköszöntöttem. Azután rám írt, majd a 2. beszélgetés során megkérdezte, hogy Ő bejön-e nekem. Itt egy elterelő művelettel témát váltottam, tehát nem kapott választ a kérdésére. Pár napra rá rám írt az egyik haverja, és szintén megkérdezte, hogy bejön-e nekem a srác, meg hogy "kicsit fél tőlem". Arra gondoltam, hogy taláán tetszem a srácnak. Megint pár napra rá kiderült, hogy van barátnője, akivel elmentek randizni, de a csaj csak barátként tekintett rá, és nem is jártak, azaz nem volt a barátnője csak szerelmes volt a csajba. Jól elmagyaráztam. xd De nem ez a lényeg.

Majdnem 2 hónapja beszélgetek vele, hetente kb. 4-5 alkalommal, de jó sokáig. Azaz egy alkalommal akár 3 órát is, és nem is egy olyan eset volt, hogy hajnalig beszélgettünk. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, akármiről tudunk beszélgetni. Neten. Élőben max. köszönünk, de ez biztos változni fog. Lényeg: régóta szerelmes abba a lányba, aki csak barátként tekint rá, viszont akkor nem értem, miért írta nekem azt a barátja, hogy "picit fél tőlem" a srác. És miért ír rám mindig? Szerintetek hogy tekint rám? MI AZ ISTENT AKARHAT?!



2014. máj. 11. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért vagy vele ilyen agresszív, ellenséges?
2014. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az vele, sőt, laza a kapcsolatunk. Csak nehezen engedem magamhoz közel az embereket. :)
2014. máj. 11. 23:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem úgy fél tőlem!:D Úgy fél, mintha a csalódástól félne - gondolom. A 158 centimmel amúgy sem bánthatnám nagyon fizikailag.
2014. máj. 11. 23:35
 4/5 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki.
2014. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért hazudta, hogy van barátnője? Féltékennyé akart volna tenni? :-D
2014. máj. 12. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!