Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem beleszerettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem az első randi után! Mi a következő lépés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú (16 éves, én lassan 15), akit már több, mint egy éve ismerek, de még csak most jutottunk el (hétfőn) addig, hogy elmenjünk együtt valahova. 1,5 órát beszélgettünk, és nagyon jól éreztem magamat. Sokszor nézett a szemembe, és sokszor mosolygott rám, amitől iszonyatosan zavarba jöttem, és annyira dobogott a szívem, hogy azt hittem már ő is hallja. Mikor eljött a búcsú ideje, én egy öleléssel köszöntem el tőle, aminek úgy láttam, hogy örült. Ma már nem bírtam magammal és ráírtam, de csak pár szót tudtunk váltani egymással.

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mi a következő lépés? Kérdezzem meg, hogy lehet-e folytatása a dolognak? Vagy csak utaljak rá, hogy szívesen találkoznék vele? Kérlek segítsetek!



2014. máj. 14. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
ne csinálj semmit csak várj, azzal ha nyomulsz elijeszted. most ne keresd amíg ő nem teszi, hidd el, keresni fog, nyugodj meg:)
2014. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Viszont pénteken megnézzük az egyik barátnőmmel az ő egyik barátnőjét. (sport) És ő is ott lesz. Nem fogja azt hinni, hogy miatta mentem? :/
2014. máj. 14. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, ha nem viselkedsz úgy. szóval ha véletlenül találkoztok legyél olyan mint szoktál, de ennyi, nem kell rajta lógni, vagy ilyenek, és akkor nem fogja azt hinni. de ha tetszel neki, keresni fog még addig
2014. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem. :)
2014. máj. 14. 19:00
 5/7 PearlDiver ***** válasza:

Viszont szerintem ne játszmázz: ha egy helyen vagytok, nyugodtan mutasd ki, hogy bírod őt! Ez egy fiúnak nagyon jól tud esni. Persze nem rácuppanni kell, de direkt ne nyomd el a nagyon is meglévő szimpátiát!

Hajrá nektek ;)

24f

2014. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Majd leírom, hogy mi volt. ^^
2014. máj. 15. 09:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Istenem! Nagyon jól éreztem magamat tegnap. *-* Tegnap délután ötkor kezdődött a barátnőm barátnőjének a focimeccse, és a fiú egész végig mellettem ült. Beszélgettünk, és az utolsó negyed órában megfogta a kezemet. :) Utána elmentünk együtt pizzázni, majd hazakísért, és megcsókolt. <3 Köszi a tanácsokat! ^^
2014. máj. 17. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!