Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap találkoztunk volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztunk volna a pasimmal, de egész nap nem keresett, még le se mondta, szerintetek mi legyek a következő lépés?

Figyelt kérdés
Ne írjak neki soha többé vagy kiadhatom magamból h ez milyen szarul esett? Én nem szoktam keresni a pasikat mert az a tapasztalatom, ha egy nőnek kell kapaszkodnia tíz körömmel valakibe, akkor a fene megette az egészet...Ezért nem hívtam fel, h merre jár. Ma sem keresett még. Nem tudom mi történhetett, semilyen előzmény nem volt. Szerintetk már nem is fog keresni? :( Annyira rosszul esik, hogy ezt érdemeltem tőle...

2014. jan. 25. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Ennek a kapcsolatnak már vége.
2014. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legyél egy hülye p*csa! Mi van, ha baj érte? Jól esett volna neki, hogy felhívod!: "Történt valami baj?!"

Pasid nem? Tehát már egyszer felmászott a toronyba, a sárkány is megdöglött!

2014. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te felhívtad.Akkor pontosan ennyit se érdemelsz tőle.
2014. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Miféle tapasztalat?Hányadik században élsz te?

Annyira felidegesítettél!És az a tíz körmöddel való kapaszkodás,hogyha felhívod,minden rendben van-e vele?

Ha nem keresne a vőlegényem,én tuti felhívnám.Mondjuk nem hiszem,hogy nagyon komoly lehet a kapcsolatotok,ha ilyenért nem írnál neki soha többé.Legyél szerelmes valakibe,megnézném,mit csinálnál,szerintem még barbizz,te gyermeteg liba.gágá

2014. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma már nincs olyan,hogy egy nő nem keresheti a pasit,főleg a barátját.Jobb találgatni,hogy mi lehet vele?Jobb idegeneket kérdezgetni,ahelyett,hogy felhívnád?Egy nap nem kevés idő,én már rég hívtam volna.
2014. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!