Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, ha a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a páromnak fontosabb a családja, mint én?

Figyelt kérdés

Első a családja, utána jövök csak én. Nekem nagyon fontos, nagyon szeretem, ugyanannyira, mint a családomat. És nagyon fáj, hogy ő nem szeret engem annyira, mint én őt. De ő is szeret, csak nem én vagyok neki a legfontosabb. Most eléggé nagy gondja van a családjában, sok veszekedés, problémák, az apukája is meghalt pár napja.. Meg most vizsgaidőszaka van. Persze mellette vagyok mindig, támogatom, de néha még így is veszekedünk, mert nekem nagyon rossz, hogy ez a helyzet velünk, és hogy elhanyagol mostanában. Pár hete szakítottunk, mert nem bírtuk a sok veszekedést emiatt, és egy hét sem kellett, hogy újra egymás karjai között találtuk magunkat. Nem bírtuk egymás nélkül. Akkor mondta, hogy hiányoztam neki, és hogy nagyon szeret. De mostanában csak ezt mondja, hogy a családja fontosabb nálam, szeret, de nem annyira, mint én őt, és hogy tudna jobban is szeretni. Velem akar lenni, szeret, ami biztos. De sokszor nagyon szenvedek amiatt, hogy nem szeret annyira, mint én őt..És elgondolkozok azon, hogy normális-e, egészséges-e az ilyen kapcsolat, hogy fontosabb a családja, mint én? Valami tanácsot tudtok adni, hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel? Mi lenne a jó megoldás? Sokan mondták, hogy hagyjam ott, mivel elég sok baj van náluk, és mivel azt mondták jobbat érdemlek, mert úgy szakítottunk, hogy konkrétan azt mondta, hogy könnyen el fog felejteni. De mondjuk 2 nap sem kellett, de megmondta, hogy rájött, hogy ez nem igaz...


4 és fél hónapja vagyunk együtt.



2014. máj. 14. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Normális.

Csak a kérdést olvastam el, nekem mindig fontosabb lesz a családom mint a párom.

2014. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
4 hónap után normális...
2014. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

minden egészséges embernek fontosabb a családja mint a 4 hónapos kapcsolata.


30+F

2014. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

hasonló cipőben járok, mint te..sajnos én is úgy érzem neki a családja fontosabb..pedig nem halt meg senki náluk.

:( és már közel vagyok a szakításhoz mert ezt így nem fogom bírni ahogy velem bánt..

2014. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, de nem olvastam végig amit írtál, csak a kérdésed, és a magyarázatod legalsó sorát.


Összességében négy és fél hónap után még normális. Majd akkor nem lesz az, ha már évek óta együtt vagytok, és az esküvőt tervezitek.

2014. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Még jóhogy a családját jobban fogja szeretni mint a 4 hónapos kapcsolatát...-_-
2014. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Önző vagy!Most mit vársz, apukája nemrég hunyt el, vizsgák, van elég baja!
2014. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit megértőbb lennék. Most halt meg az apukája, és biztos vagyok benne, hogy Neked sem azért mondott olyat, hogy könnyen elfelejtene, mert ez így is van. Ingerült lehetett. Örülnöd kell, hogy van párod, és szeretitek egymást. Semelyik kapcsolat sem tökéletes. A kérdés az, vagytok-e egymásnak annyira fontosak, hogy túl tudjatok lendülni ezen időszakon.
2014. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Normális, megértõbbnek kéne lenned vele. Nehéz idõszakon megy most át.
2014. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazatok van. Csak nekem tényleg nagyon fontos, és bántó, hogy én jobban szeretem. De türelmes vagyok. Nagyon igyekszem az lenni.
2014. máj. 14. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!