Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátom, hogy akkor leszek neki fontosabb, mint a családja, ha már házasok leszünk. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Miért jobban fogod szeretni a másikat, ha lesz róla egy papírotok is? Vagy nem értem az után miért válnék fontosabbá? És hogy egyáltalán hogy mondtad ilyet? Előtte is nem ugyanúgy kéne tisztelni/szeretni a másikat, hogy egyáltalán hozzám jöjjön feleségül? 3 éve vagyunk együtt és állítólag nagyon szeretjük egymást! Ő már 29 éves (fiú). Amúgy azért mondta ezt, mert olyan helyzetbe kerül, hogy nem tudott dönteni, hogy kivel csináljon délutáni programot, és így választott.... Kérlek segítsetek teljesen kiégtem!!!

2013. aug. 31. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért állítod olyan döntés elé, amiben közted és a családja között kell választania?
2013. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem állítottam, sajnos olyan szerencsétlenül jött ki a program, hogy egyszerre lett volna velem is és velük is, és ezt mondta...
2013. aug. 31. 17:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Magától döntött, csak hozzátette ezt a "finom kis" magyarázatot...
2013. aug. 31. 17:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor biztos úgy értette, hogy akkor már te leszel a családja.
2013. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy nem szabad ilyen választás elé állítani senkit. Fontossági sorrendet egy szerető családban nem szabad felállítani.

Nekem az otthagyott családban lévő édes szüleim, és a testvéreim is fontosak, és a párom szülei is fontosak, mert a páromnak fontosak. És ezt a fontossági sorrendet nem szabad felállítani, mert mondjuk a családommal megbeszéltem egy színházi előadást, mondjuk a gyerekekkel együtt, de az édesanyám, vagy a párom édesanyja valamilyen bajba került, akkor bizony ez felülírja a programot. Ez csak 1 példa, de százmillió más is előfordulhat.

2013. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 AleandroDelRio válasza:
teljesen normális ..sőt még a barátaimat is az aktuális csajom elé helyezem ..szerencséd van a pasid nem töketlen örülj neki. :D
2013. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a családot választanám,mert a család mindig ott lesz mellettem. A párom meg bármikor ott hagyhat. Ha megházasodtok akkor te is a családja tagja leszel. Különben is én bisztos hogy nem állítanám a páromat ilyen helyzetbe... Ja és nem is várnám el tőle hogy mindig engem válaszon,mert nekem is fontos a családom.
2013. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért kell választani család és barát/barátnő között? Saját példa:

1.)Az én családom elég fura, szinte senki sem beszél a másikkal. Nekem is időbe telt amíg a párom "zajos" és vidám családi körét megszoktam. Azóta imádok menni. Unokatestvérei vannak ott, sok fiatal.

2.) "Sógornőm" (mivel még csak mennyasszony vagyok ezért van idézőjelben) 31 éves. Mégis a legnagyobb egyetértésben nézünk mesét, krimit. Egymás süteményeit értékeltük ki. Jó móka ez is, és közben lehet sokat nevetni.

Nem kell ennyire merevnek lenni. Attól, hogy van családja Téged is szeret. Próbálj meg nyitni a család felé. Tudom hogy marha nehéz, de egy idő után természetes. Hiszen ők lesznek a Te családod is.

2013. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!