Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szakítani?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van már a barátnőmből! Hihetetlen sokat veszekszem vele. És teljesen kikészíti az idegeimet a hisztijével, meg a balhékkal. De nem bírom otthagyni... És szenvedek ha nem beszélek vele. Folyton ő jár a fejemben.

Pedig a józan ész azt súgja, hogy tegyem meg, sokkal jobb lesz minden. Nem értem mi az oka. Lehet, hogy szeretem őt, még így is? Veletek volt már így? Hogyan oldottátok meg?


23/F



2014. máj. 15. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Két hónapja szakítottam, mert meg akart csalni a volt barátom. Három évig voltunk együtt, és akkorát csalódtam benne, hogy már büszkén jelenhetem ki: túl vagyok rajta. 21/L
2014. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Volt már ilyen és a végén ő szakított velem. Szereted és amíg így érzel addig nem tudod őt ott hagyni. Mert nem akarod, hisz szereted. :) Próbáld meg elejét venni a vitáknak, beszélgessetek többet. Hidd el ha érzi, hogy fontos vagy neki békén fog hagyni. Kevesebb vita= több szex.= Everything is allright
2014. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen velem is, hogy nem tudtam szakítani a volt barátommal mert szerettem de tudtam, hogy ennek már így nincs értelme a vége az lett, hogy ő dobott engem.

Ha már felmerül a szakítás gondolat egyik félnél így vagy úgy de ennek vége lesz, és inkább egyedül mint egy rossz kapcsolatban. Az elején nagyon nehéz de hosszú távon nem érné meg benne maradni.

2014. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem! Köszönöm szépen a válaszokat!

Ha még van tanácsotok írjatok!

2014. máj. 15. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!