Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem akarok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarok egy harmadik személy miatt szakítani

Figyelt kérdés

A barátom exe egyszerűen kikészít idegileg. Hamarosan férjhez megy a barátom egyik régebbi barátjához. Ezzel még nem is lenne gond, sok boldogságot, de ahelyett hogy a ruhavásárláson vagy a vendéglistán törné a fejét, azon jár az agya, hogy engem meg a barátomat szétválasszon. Régebb óta vagyunk együtt, mint ők, én soha nem viszonyultam hozzá negatívan (annak ellenére se, hogy sokat van együtt a barátommal), mégis ilyen undok velem.

Kérdeztem a barátomat, mi baja, de elintézett ennyivel: "Utálja a szőkéket."

Ez nekem nem magyarázat.

Aztán mondta, hogy megtiltotta neki, hogy a srác tanúja legyen az esküvőn, amég velem jár,olyanokat mondott, hogy az összes közös fiúismerősünk szerelmes belé, engem meg utálnak...

Unom már a jópofizást ezzel a...lánnyal. Mit csináljak? Legszívesebben képen vágnám egy féltéglával..


2014. máj. 10. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szeret téged a barátod? ha igen nem értem miért érdekelnek mások. Miért szakítanátok miatta?
2014. máj. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!