Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha féltékeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha féltékeny vagyok a múltjára?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete járok egy sráccal, és annyira rossz érzés tölt el, ha belegondolok régen mennyire szerelmes volt az exébe. Látom rajta, hogy most csak engem akar, de akkor is nyomaszt ez a dolog, normális ez? vagy nem? :\ L/19

2014. máj. 15. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem normális.

De én is féltékeny vagyok nagyon sok dologra a barátom múltjából. Én sem vagyok normális. 20L :)

2014. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok:)


17f

2014. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem normális, csak bele ne éld magad túlzottan, mert rossz vége lesz.
2014. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok...

Csak jusson eszedbe, hogy neked is van múltad és milyen butaság lenne, ha a mostani párod az exed miatt aggódna.

Egyből nem olyan vészes a helyzet :)

2014. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nyugi nem te vagy az egyetlen. Én gyerekesnek és idiótának tartom magam emiatt, de nem tehetek róla kész :D
2014. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Minden napos problemam nekem is, mert rettenetesen feltekeny vagyok, pedig nincs ra okom, mert tudom csak en vagyok neki es erzem h. szeret. De miert vagyok akkor ennyire feltekeny, magam sem ertem. Masfel eve egyutt elunk es probalnam felretenni a feltekenyseg szot, de nem megy. Miert?
2014. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
én is nagyon féltékeny vagyok a barátom múltjára.ő is nagyon szerelmes volt az exébe és még mindig érez iránta valamit...rossz mert sokat beszélgetnek! de tudom hogy engem szeret! és ah te is tudod hogy téged szeret akkor ne foglalkozz az exxel! nem éri meg mert a kapcsolatotok mehet rá :S
2014. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Látom, jópáran járunk hasonló cipőben.. :D Én már 2 éve vagyok együtt a párommal, és csak mostanában sikerült úgy nagyjából legyőzni ezt az érzést. Nem egyszer volt, hogy szó szerint sírva fakadtam már csak a gondolatától is, hogy régen az a csaj volt a mindene. De csatlakoznom kell az előttem szólókhoz, ez nem normális dolog, hacsak nem tartja a mai napig intenzíven a kapcsolatot az ex-szel. Nekem az idő segített rajta, és az a rengeteg megerősítés, amit nap mint nap kaptam a páromtól, hogy neki már csak én létezem, és ezerszer többet jelentek neki, mint az előző barátnője.
2014. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
NEM gáz vagy, nem is kicsit
2014. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

én 9 hónapja vagyok együtt párommal, de még mindig ugyan olyan rosszul esik, mint az elején, zavarnak az exei, pedig egyikkel se beszél már.

de még mindig rosszul esik a gondolat, sőt még az is, hogy előttem volt neki valaki, pedig ez természetes.

és buta is vagyok emiatt, de nem tudok ellene mit tenni, én is csak reménykedek, hogy majd elmúlik idővel, pedig tudom, hogy imád és én vagyok neki az egyetlen :)

2014. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!