Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj annyira, ha a barátom néha az exeiről mesél? És miért vagyok annyira féltékeny a múltjára is?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 12:34
 1/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy szeret.

DE egyszerűen görcsbe rándul a gyomrom, amikor felhozódnak az ex témák, és 1-2 rossz élményéről mesél... és hallom, hogy mással is volt... Olyan rossz...:(

2009. dec. 24. 12:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert zavar hogy más is volt az életében. Ami egy bizonyos fokig elviselhető, de ha ennek hangot adsz abból bajok lesznek. Én se szeretek az exekről hallani, de attól még voltak és az élete részei és miattuk is lett az akit ma én szerethetek és aki ma engem szeret. Én nem hangoztatom hogy nem szeretek róla hallani, de látja rajtam, így ha valami kapcsán feljön a téma utána mindig megölelget, ezzel éreztetve hogy ez csak a múlt és én vagyok a jelen. És ez pont elég. Neki könnyebb mert előtte nem volt komoly kapcsolatom. Neki viszont igen.
2009. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Így elolvasva nálunk is ez a helyzet...

Nem szokott erről beszélni, mert nem az ex a téma... csak néha szóba kerül 1-2 dolog ezzel kapcsolatban.

De érezteti velem, h szeret, igaz benne eddig az összes kapcsija rossz élményként maradt meg.

2009. dec. 24. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Szia

Hát elhiszem hogy nagyon rosszul esik de szerintem ezzel mindenki így van. Tudom hogy a kapcsolat szempontjából lényegtelen ami úgy mond előtted történt de akkor is zavaró és bántó ha erről mesél ő maga személyesen. Próbálj vele erről beszélni hogy milyen fájdalmat okoz neked ezzel. Vagy ha nem működik akkor kezdj el te is neki mesélni az exeidről és rájön hogy nem olyan élvezetes ezeket a dolgokat végig hallgatni.

A féltékenységgel kapcsolatban normális dolog mert aki szeret az féltékeny okkal vagy ok nélkül de az.

Velem ez az eset pont tegnap történt meg úgyhogy együtt érzek veled

2009. dec. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ő is féltékeny az én volt pasim miatt.

Ezt látom rajta, mert a jelenlegi fiummal egy suliba járunk, és az exem meg az osztálytársam...

Soval látom rajta, h féltékeny, bár nem mondja, de nagyon utálja a volt fiumat.



Köszi:)

2009. dec. 24. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek, szinte hibáztatom a múltja miatt, és amikor a ballépéseiről beszél, hogy nem kellett volna ezt, meg azt, akkor őt hibáztatom. Nehezen bocsátottam meg neki, idő kellett hozzá, de még mindig nem tudok megbékélni vele, és iszonyatosan fáj. Ez van.
2009. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!