Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek féltékeny volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékeny volt vagy nem volt kedve köszönni?

Figyelt kérdés
Reggel még megölelt,beszélt velem és amikor meglátott rögtön köszönt. Én viszont szinte egész nap egy másik osztálytársammal lógtam és ezt nem nézte jó szemmel hiszen amikor elment mellettem a folyosón rám sem nézett (azelőtt mindig rám mosolygott),amikor meg ment haza elköszöntem tőle,ő pedig ugyanúgy rám sem nézett és köszönni sem köszönt. (Nem járunk,ha valakinek ez lenne a kérdése)
2014. máj. 13. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor itt az ideje hogy megmond neki hogy te akarsz tőle valamit....ne hülyítsd
2014. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebből a sztoriból se fognak filmet forgatni, hallod.

Mi biztos nem fogjuk tudni eldönteni, hogy miért nem köszönt.

2014. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es: Nem az volt a célom,hogy filmet forgassanak belőle.
2014. máj. 13. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!