Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasi első látásra nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi első látásra nem szeretett beléd, vagy pár találkozás után, akkor az már reménytelen?

Figyelt kérdés
A találkozás jelen esetben nem randevú. Normál találkozási alkalomra gondolok.

2014. máj. 16. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nőj fel. Baromságot kérdeztél.
2014. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Dehogyis!!! A szerelem kialakulásához idő kell, előbb meg kell ismernie, stb. Adni kell neki pár hónapot, mert van akinél hamar jön, de van akinek kell egy kis idő hozzá. De az attól még nem kevésbé értékes szerelem.
2014. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom kedves utolsó, de csak saját tapasztalat terén, nekem pl. időbe telik.
2014. máj. 16. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért kérdezed, ha tudod??
2014. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert nem tudok pasi fejjel nőként gondolkodni. xD

És aggódok, mert úgy érzem reménytelen. :(

2014. máj. 16. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
dehogy... nekem még olyan is volt, hogy olyanba szerettem bele, aki eleinte külsőre nem tetszett
2014. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy ha nekem nem jön 1-2 találkozó (randi alatt) az érzés, akkor már nem is fog...


Amikor életemben először szerelmes lettem, első randin éreztem hogy ez az...ez nem is változott semmit az elmúlt 4 évben, amióta a férjemmel együtt vagyunk.

2014. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!