Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek volt már olyan h együtt voltatok vkivel és szakítottatok de még mindig vonzódtál hozz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szakított velem barátnőm, még mindig szeretem. Szakítás után joba maradtunk. Mikor együtt iszunk egy tárasságban 5 alkalombol 3x mindig smárolunk meg nagyon jol érezzük egymást. Meg mondta nekem is h nem maradtam neki közömbös meg nem tud teljesen barétként tekinteni rám hanem több vagyok neki. Nem tudom hcask hűlyít-e v sem . Mindig azt mondja h nem szabad h sméroljunk meg nem szabad még 1x előforduljun részegen sem, de aztán még is. Szerintetek ez mi? azért szakítot mert nem érzett mély dolgokat irántam De akkor mért smárolunk majdnem heti 1x meg nem viselkedünk ugy egymással mint a normális fiu lány haverok :D ?

2014. máj. 18. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak hűlyít, érzelmileg semmit nem érez írántad, mert tud szórakozni.Ha érzelmileg jelentenél számára bármit is mint nő, már régen melletted lenne, és nem így mint ahogy írod.
2014. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ahamm. A multkori pasimmal abban maradtunk h barátok vonk. Márk kb 5-6 hónapja h szakítottunk és én még mindig szeretem.
2014. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!