Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek/hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek/hogyan viselkedjek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A helyzetem a következő: 4,5 évre megyek ki augusztustól külföldre továbbtanulni. Párkapcsolatom van 3 éve, sokat veszekszünk, bár mostanában sokat javult a helyzet. Sajnos Ő nem tud velem jönni, mivel a szerződése ideköti. Nagyon szeretném, ha működne, mivel tanulni megyek ki, ezért nem túl gyakran tudok majd hazajönni és neki sincsenek gyakran szünetei. Nekem Ő az első nagy szerelmem és én tényleg hiszem még, hogy örökké tart, ezért szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan tegyem pl ezt a nyarat felejthetetlenné és hogyan oldjuk meg a távolságot? Bunkó válaszokat nem kérek, köszönöm:)

2014. máj. 19. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy jót tenne a kapcsolatodnak, ez a 4,5 év, ez még több idő is, mint amennyit eddig együtt voltatok. Arra lennék kíváncsi, hogyha ennyire szereted őt, akkor miért éppen külföldre mész tanulni, ahelyett hogy legalább Magyarországon kerestél volna sulit? Legalábbis én úgy vagyok vele, hogy ha szeretek valakit, akkor megpróbálom a jövőmet úgy alakítani, hogy legalább a találkozás megoldható legyen.

De ha komolyan gondolod, akkor legyél vele sokat nyáron, menjetek el közösen kirándulni, ilyesmi.

A távolságot viszont nem hiszem, hogy meg lehet oldani. De ha tényleg ezt akarod, akkor majd beszéljetek minden nap, skypeoljatok például, az megkönnyítheti a helyzetet.

Viszont én nem értelek meg.

2014. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Skype, írj neki levelet, fb vagy bármi ahol tudtok beszélgetni:) Ha megoldható akkor webkamera meg mikrofon is sokat segít. Szerintem amint van rá lehetőséged, vagy neki akkor látogassátok meg egymást. Ez nagyon fontos. Még az is sokat számít ha csak 1-2 nap tudtok együtt lenni.

És elfogadás. El kell fogadnia ha neked sokat kell tanulni és egyszerűen nem tudod megoldani, h meglátogasd, ahogy neked is meg kell érteni, hogy ő se mindig fog majd ráérni. És ne veszekedjetek apróságokon, se azért mert nincs időd vagy neki meglátogatni, mert az csak ront a helyzeten.

Nyáron legyél vele sokat, kirándulás, balatonozás stb :) a lényeg, hogy együtt. Kitalálhatsz extrém dolgokat is. Attól függ, hogy mi jellemző rád. Az ágyban lévő extrém dolgokra is gondolok, vagy csak romantikázás, elviszed étterembe, virágok, vagy ha van rá lehetőség külföldi nyaralás, vagy csak Rám szakadék:) esetleg otthoni dolgokat is lehet: bográcsoztok, slaggal locsoljátok egymást, otthoni kis felfújható medence :) Valami különleges nem hétköznapi, hogy emlékezetes legyen, persze azért kellenek az egyszerű dolgok is:)

Nem tudom mennyire vagytok féltékeny személyiségűek.De azért jó ha biztosítjátok egymást, hogy nem fogtok senkibe se beleszeretni amíg távol vagytok egymástól.

4,5 év nagyon nagyon sok.. Ez lehet a kapcsolatotok legnehezebb pontja. Itt dől el, hogy mennyire vagytok egymásnak fontosak.

Sok szerencsét és jó tanulást!

2014. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!