Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim agresszív, birtokló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim agresszív, birtokló, ki akarok szállni, de félek tőle. Azt szeretném, ha ő szakítana velem. Mit tegyek, hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
Nem volt ő ilyen, csak rossz a társasága. Az a menő, ha valaki "kemény", de nekem ez nem jön be. Segítséget kérek, és ez nagyon komoly!
2014. ápr. 22. 07:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts te vele, vagy próbáld megbeszélni vele.
2014. ápr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát szakíts vele te, de azért előtte tájékoztasd szüleid/barátod hogy ezt akarod tenni, és ha kell rendőrséget lehessen hívni ha nem is általad. Vagy ha szereted akkor csak beszélj vele hogy ez így neked nem megy és próbáljon meg tenni ellene valami. sok sikert
2014. ápr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szép finoman magyarázd el neki, mi nem tetszik Neked, aztán vagy jön avval, hogy ígéri megváltozik, vagy előjön belőle az állat. Ha úgy látod, hogy nincs esélye a változásra, legyél óvatos, ahogy véglegesen megmondod neki.
2014. ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy ő rakjon ki, akkor mondd neki, hogy megcsaltad. Az ilyesmit az ilyen emberek nem tudják feldolgozni.
2014. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A megcsalás szerintem a legrosszabb, amit mondhatok, már eszembe jutott nekem is. Na akkor aztán nem tudom, mi lenne...
2014. ápr. 22. 08:32
 6/15 anonim ***** válasza:

Hívd el el nyilvános helyre ,egy kávézóba például, legyen megbeszélve egy barátnőddel, hogy legyen a környéken.. és ott mond meg neki ,hogy neked elég volt belőle ,és ne is keressen többet.

Ha problémázik megmondod neki akkor rendőrt hívsz.

Ettől a nagy "kemények" is összeszarják magukat, mert nem azok.

A másik meg ,ami a legjobb, megmondod van egy pasid, aki rendőr .na azzal végképp semmit sem fog tudni kezdeni.

2014. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azonnal hagyd ott! Ha zaklat irány a rendőrség!

Valaki nem a társaságtól lesz bunkó.

Az elején még a szebbik arcát mutatta, idővel kijött az igazi énje.

2014. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igazad van! Genetika, hát persze, közben rájöttem...
2014. ápr. 22. 10:55
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak sajnos tudom, hogy a rendőrség nem foglalkozik ilyenekkel, csak amikor már testi sértés van. Na én azt nem akarom megvárni.
2014. ápr. 22. 10:56
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Legyél dagadt,büdös,igénytelen.Majd elhagy.
2014. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!