Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem boldoggá a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem boldoggá a páromat? Pasik! Hogy viselkedjek? Mit tegyek érte?

Figyelt kérdés

Rövid ideje vagyunk még csak együtt, de Ő most egy elég rossz időszakában van, úgy viselkedik mint aki depis, nem érdekli semmi, nincs életkedve, csak dolgozni jár el, velem is csak hetente egyszer találkozik, de facebookon minden nap beszélünk. Mikor találkozunk, érzem az öleléséből és a csókjaiból, hogy hiányoztam neki, de mégsem tudja kizökkenteni magát az állapotból. Azt mondta, h most csak támogatásra és törődésre vágyik. Mikor heti egyszer találkozunk, törődöm vele, szeretgetem, ettől jobban is lesz, de mit tehetek még, hogy végre kizökkenjen ebből? Vagy csak hogy érezze, h én itt vagyok neki, és boldoggá akarom tenni?

21/L


2014. máj. 11. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érzi.
2014. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer túl lesz rajta. Nem rajtad múlik, nem te vagy érte a felelős, csak annyit kell tenned, hogy hűséges és szerelmes maradsz :)


21/F

2014. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

ne siettesd

ne légy agresszív (ne csesztesd)

ne erőszakoskodj

amiket írtál az jó azt tedd

2014. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp se eröltessed.Ne te oldjad meg a problémáit, mert zavarni fogja.

Legyél türelmes.

2014. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!