Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy történt az első csókod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt az első csókod?

Figyelt kérdés

romantikus történetekre vagyok kíváncsi, nem a parasztkodásra azoknál akik irigykednek mert ők még nem csókoloztak. (:

kort, nemet, helyszínt is ha lehet :))



2014. máj. 20. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az én történetem nem túl romantikus.

16 évesek voltunk, osztálytársakkal páran elmentünk egy nyaralóba Gyöngyös közelébe. Tábortűz mellett beszélgettünk, iszogattunk, erre terelődött a szó, mondtam én még nem csókolóztam.

Erre a mellettem ülő lány egy "Nem mondod!?" felkiáltással odaforult és megcsókolt. Se előtte se utána nem jártunk a lánnyal, nem is tetszettünk egyásnak különösebben, de legalább "túlestem" rajta :D

2014. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Aki parasztkodik, az miért lenne irigy? És miért függ össze azzal, hogy még nem csókolózott? Mi a szaaaar?!:D


Jó, oké, kislánnyal.

Tudod az első csókok nem olyanok, mint a filmekben. : ) De majd ha felnősz megtudod. :D


(Nem, nem vagyok paraszt, irigy sem, és de, csókolóztam már párszor, blabla)

2014. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

NEm tudom, nem emlékszem ilyen lényegtelen dolgokra...

Az csak nyálcsere...

De ha emlékeznék, lehet unalmas lenne.

2014. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szilveszteri bálban történt. első igazi randink volt. félrevonultunk a tömegtől. hideg volt, -30 fok, ő egy szál ingben, a kabátját rám adta, de hogy ne fázzon, hozzábújtam, vagy ő bújt hozzám. aztán eszkimópusziból lett egy fincsi nyelves csók.
2014. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiúval nagyon sokáig tetszettünk egymásnak. Semelyikünk nem mert lépni. Végül bevallotta, hogy már régóta szeret. Megbeszéltük, hogy találkozunk. Még akkor hétvégén átjött hozzám. A buszmegállóba vártam rá. Beért a megállóba a busza. Leszált és jött felém. Megölelt, felemelt és megpördített egyszer. Ezután mélyen a szemembe nézett. Nekem remegett már a kezem meg a lábam is. A szívem vadul kalapált. Végül találkozotak az ajkjaink
2014. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem oviban volt az első csókom, kb. 6 évesen:D ilyen családosat játszottunk, visszagondolva elég ciki volt:p

Az igazi 'első' 17évesen volt, azóta is azzal a lánnyal vagyok, már évek óta:)

2014. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

suliban történt 16éves voltam a többiek szeme láttára megcsókolt a pasim (pár órája voltunk együtt) ledugta a nyelvét a torkomon én meg azt sem tudtam mit csináljak :D irtó ciki 1 hétig voltunk együtt ezzel a fiúval

21L

2014. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16 éves voltam, sétáltunk a barátommal egy parkban.. egy híd alá értünk, felettünk mentek az autok stb.. egyszer csak megállt, felém fordult, magához húzott és megcsókolt :)
2014. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Felelsz vagy merszet játszottunk kettesben, megkérdeztem megmeri-e puszilni a számat, megtette, ő meg megkérdezte megmerem-e csókolni a nyakát, megtettem, aztán már csak sodródtunk az árral.
2014. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 nevess válasza:
Jégpályán volt, 2. találkozás azt mondta h álljunk meg egy pillanatra mert fáj a lába. Adott az arcomra egy puszit majd megkérdezte h mi lenne ha így puszilnálak meg és megcsókolt, hirtelen azt se tudtam mit csináljak :D
2014. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!