Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedtetek meg a a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtetek meg a a jelenlegi párotokkal? Hány évesek voltatok? Hogy történt az első randi és miről beszélgettetek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Közös ismerősök révén ismerkedtünk meg, egy egyetemre járunk. Pár szót váltottunk egymással mielőtt egymásba habarodtunk, aztán végülis én léptem meg az első lépést, majd ő a másodikat egy közös buli alkalmával. Átbeszélgettük a fél éjszakát, gyakorlatilag ezt is nevezhetjük első randinak.

Utána amit inkább első randinak mondanék, az egy séta volt, megálltunk egy játszótéren, befeküdtünk egy hatalmas hintába egymás mellé és beszélgettünk órákon keresztül.

20 és 22 évesek vagyunk, egy éve együtt.

2012. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neten ismerkedtünk meg, három napot végigbeszélgettünk, azonnal megvolt a közös hang, ez 4 hónapja volt, ő 30. Az első randin egy hangulatos teázóba mentünk, rengeteg dologról beszélgettünk: család, barátok, munka, hobbi. Késő estig ott voltunk, de olyan volt, mintha csak pár perc telt volna el. A második randin meglepett, eljött értem a lakásomhoz, és felvitt a Citadellára. :)


24/N

2012. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
hát mi facebookon ismerkedtünk meg. beszélgettem egy közös ismerősünkkel, és ő látta és megtettszettem neki a képem alapján és rám írt :)) első randinak elmentünk mekibe majd sétáltunk egy hatalmasat és végigbeszélgettük a napo, ami kb 2percnek tűnt :) ez volt 5 éve, akkor voltam 14 ő meg 17 ;) :$
2012. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lesak alex szopo válasza:
En interneten ismerkedtem meg de bar soha ne tettem volna.egy nocsabasz sajnos ra kellett jonni abbol el,hogy noket penzzel huzgal kozbe mondja szeretlek.dehat roman ember tudni illik ingyen elo mind.sajnos vigyazzni kell ismerkedessel mert nemelyik ugy hazudik mintha konyvbol olvassna
2012. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neten, 19 eves voltam.
2012. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:) ez jó
2012. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anizotropikus ***** válasza:

Badoon írtam, hogy imádom az orális szexet.

Egy lány vissza írt és megkérdezte a fenekét is kinyalnám?

Azóta is össze járunk.

2013. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ossián koncerten láttam meg először. Egy szép szál 2 méteres punk legény. Később írogattunk egymásnak, házibulikon néha találkoztunk,.s így alakult ki egy több mint barátság dolog. Majd egyik buliban lazán s faszán az ölébe ültem és lesmároltam. Azóta együtt vagyunk:)
2014. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!