Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek és lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek és lépjek túl valakin, akit nagyon akartam, de nem sikerült?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
bövebben?:D
2014. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keres másikat, az majd elfeledteti
2014. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy megpróbálsz nem rá gondolni és nem foglalkozni vele,tehát kerülöd őt meg hasonló. Legalábbis én így csináltam.
2014. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon jó barátom, akivel több történt köztünk, mint ami szerintem egy barátságba belefér. Kavartunk egyszer (csókolózás), majd utána megbeszéltük, hogy barátok maradunk. Rendben is volt minden, de beleszerettem, és most bár barátok vagyunk, keveset beszélünk, főként azért, mert szerintem úgy jobban szenvednék. Hogyan lépjek túl rajta? Úgy gondolom, ha lezárnám, lehetne ugyanolyan jó a barátságunk, de most ez így nem megy. Hogyan feledjem el?
2014. máj. 20. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Kerüld el. Talán egyszer még lehettek barátok, de most csak elmérgesítenétek a viszonyt.

De mi akadálya van annak, hogy más legyen köztetek, nem csak barátság?

2014. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van egy kis korkülönbség és távolság is köztünk, illetve nem tudom, hogy ő mit akarna. Ha kapcsolatra vágyna, szerintem nem így kezelte volna a helyzetet. idk.
2014. máj. 20. 20:13
 7/7 04-71 válasza:

Szia! Te nőci vagy ugye?

Ugyanez volt a helyzetm. Ő nem akart én viszont nagyon, de messze volt és időseb is. Próbálj meg mást keresni, de ha nem megy sztem kepzeld mindig magad abba helyzetbe h veled van. 16f

2014. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!