Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már nárcisztikus párotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nárcisztikus párotok? Hogyan sikerült kilépnetek egy ennyire romboló kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Most világosodott meg előttem, amit egy ideje már gyanítottam, évekig egy nárcisztikus pasival voltam együtt. Azelőtt egy más szempontból, de szintén borzalmas férfival éltem, tőle csak nagyon nehezen szabadultam meg.


A legutóbbi kapcsolatom hirtelen jött, az elején elképesztő módon lenyűgözött, szinte letaglózott az újdonság varázsa. Azt hittem, minden szép és jó lesz ezután. Fel sem figyeltem a jelekre, pedig ott voltak végig a szemem előtt. Fizikailag nem bántottak, de hatalmas a pusztítás, amit a lelkemben véghezvittek. Elhatároztam, egy jó darabig nem kell senki, mert muszáj teljesen újraépítenem magam, annyira lerombolt ez az utóbbi pár év. Egyelőre félek az emberektől, és úgy érzem, hosszú időnek kell eltelnie, mire végre újra meg tudok majd bízni valakiben...


Hasonló emberek történeteit várom. Ti hogyan szabadultatok meg a kínzó érzésektől, önmagatok hibáztatásától? Mennyi időbe telt?



2014. máj. 14. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is voltam együtt egy ilyen barommal. Az annyira szélsőségesen önimádó volt már hogy ha felénk kacsintott egy fiú és azt észrevette akkor mindjárt azt gondolta, hogy még az is vele akar kikezdeni (rám úgyse nézne senki).

Nem viccelek! Nekem is leépítette az önbizalmam.

Nálam a legjobb orvosságnak az bizonyult, és ezt neked is ajánlom hogy hallgass meg pár bókot más pasiktól is. Irányuljon bármire is!

Nem azt mondom hogy rögtön ismerkedj vagy flörtölj mással, csak ereszd be magadhoz a dicséreteket. Ne hibáztasd magad hanem állj a tükör elé,csinosítsd ki magad, mosolyogj és felejtsd el azt a barmot!

2014. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem volt a párom, csak egyoldalúan vonzódtam hozzá évekig(!). Én úgy jöttem ki ebből az egészből, hogy egyszerűen felnőttem. Ahogy egyre önállóbb lettem, nőtt az önbizalmam, új embereket ismertem meg, akiknek a nyomába se érhet az illető. És kitisztult a kép. A viselkedését már más szemszőgből láttam, másokhoz mértem. Empátiaja nulla volt gyakorlatilag és ilyen emberekkl én nem akarok közösködni. Ne okold magad semmiért, max. amiatt, mert az idődet vesztegetted:).
2014. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!