Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Úgy érzem alárende...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem alárendelt személy vagyok.

Figyelt kérdés

A párom mindig megmondja h mit és hogyan kellene csinálnom. Az az opció aligha létezik h nekem is igazam lehet. Olyan, mintha nem tisztelne, nem figyelne rám. Az önbizalmam néha már a béka segge alatt van, mert annyira sokat tud okoskodni, hogy volt már olyan h teljesen elhitette velem h képtelen vagyok bizonyos dolgokra. Szinte mindenben jobb nálam, ha esetleg valamiben én vagyok jobb, akkor azt olyan szinten kritizálja h elmegy teljesen a kedvem mindentől. Volt olyan időszak, hogy úgy éreztem teljesen értelmetlen, akármit is csinálok. Semmiben nem vagyok jó. Egész idő alatt csak küzdök és küzdök. Néha eljutottam arra a szintre h úgy döntöttem h most megmutatom neki h igenis igazam van, vagy valamit jobban tudok, voltak kisebb győzelmeim, de nincs mindig energiám ehhez. Hogy mindig odafigyeljek, hogy mindig minden tökéletes legyen, mert különben le vagyok szólva. Ő is követ el hibákat, már néha visszaadom neki, én is beszólok, de ez nekem nem jó, én nem vagyok ilyen. És volt már olyan h igényelte szó szerint h én igenis parancsolgassak neki néha, mert erről szól egy kapcsolat h tanítgatjuk egymást. Ez még oké de nem ilyen módon, hanem figyelmesen megértően elmondani a véleményünket. Nem pedig azt nem úgy kell, meg nem így kell és közben arcokat vágunk. Már rengetegszer mondtam neki h mi a bajom, de sajnos nem képes megérteni. Nem érzem magam szabadnak.. már amennyire szabadnak lehet lenni egy kapcsolatban. Olyan mintha egy ketrecben lennék és nem cselekedhetnék belátásom szerint. Van, hogy jövőről beszél, de én félek. Félek h mindig megmondja majd mit csináljak, h hogyan etessük a gyereket, és ha csak nem érvelek neki hosszú mondatokon keresztül akár egy tudós hogy miért is van igazam, úgyis neki lesz igaza. Annyira fáj, mert szeretem, úgy ahogy még soha senkit, és ő az akitől szeretnék gyereket. De attól tartok idegileg tönkre fog tenni.

18/L



2014. máj. 21. 15:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod mit kell tenned.
2014. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi hülyeség határtalan... Nem akarsz kilépni, ő nem akar változni. Akkor mit szeretnél tőlünk, csodát? Mert az marhára nem fog menni...

El kellene döntened, hogy mi a fontosabb, a saját lelki, szellemi és gyanítom később testi egészséged, vagy az hogy kapcsolatban legyél valakivel, aki tönkretesz.

2014. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Már most tönkre tett idegileg. Jól érzed, alárendelt vagy. Ha szeret, akkor képes egyenrangú személyként viselkedni veled, nem pedig csicskának, akinek dirigálhat. Nem is értem, miért vagy még ebbe na kapcsolatban. Az én első komoly kapcsolatomnál is szinte ugyanez volt. Szerettem, imádtam, de elnyomott, lehúzott és kritizált, amitől teljesen idegbajossá váltam.

A kapcsolatnak nem erről kellene szólnia, egy kapcsolatban támogatjuk a másikat. Ha most nem bírod, hogy bírnád egy életen át ?

2014. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Naif_Hazazi ***** válasza:
100%
hagyd el most. egy ilyen mellett teljesen depressziós életed lesz ha szereted ha nem
2014. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
A férfi az úr a háznál.
2014. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazatok van. Csak az a baj ilyenkor, gondolom sok ember esik ebbe a hibába, hogy eszembe jut, hogy ha lenne egy másik kapcsolatom, akkor abban más lenne a hiba. Nem lehet egy kapcsolat tökéletes, és azért marad fent, mert szeretjük a másikat, és kitartunk mellette, megbocsátunk. Az is nagyon hátráltat, hogy sok dologban normális, nem csalna meg soha. És néha vannak jó napok is, ilyenkor mindent elfelejtek neki. Valószínű a nagy gond itt a félelem, hogyan bírnám ki nélküle. Attól tartok minimum egy év padló.
2014. máj. 21. 15:57
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Vagyis nem vagy képes önálló életre se... 18 évesen azért elég meredek, hogy egy pasira támaszkodva akarsz megmaradni a világban.
2014. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenéért szeretnél egy ilyen embertől gyereket?
2014. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az a baj mint mondtam, hogy sok jó tulajdonsága van. Például nagyon jól bánik a gyerekekkel. Öröm nézni.
2014. máj. 21. 16:06
 10/20 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon is képes vagyok önálló életre mert inkább hátráltat. Csak mint mondtam nagyon szerelmes vagyok. Már több éve tart a rózsaszín felhő. Ez azért csak jelent valamit.
2014. máj. 21. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!