Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban, hogy bárhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy bárhol rátalálhattok az igazira?

Figyelt kérdés
Én igen. Egy ismerősöm innen házasodott... Én életem legnagyobb szerelmét facebookon találtam meg, mondjuk ő már ex.... Ha te is hiszel ebben, akkor küldd el üzenetben a facebookod linkjét, és bejelöllek :) Dumáljunk, hidd el, megéri... 22 éves Budapesti fiú vagyok. De kérlek, csak akkor írj, ha nem hamis fiókkal akarsz jönni, és nem kép nélkül, mert szerintem az eléggé személytelen, és ha én felmerem vállalni magam, tedd meg te is... Olyan jó lenne most egy nagyon szimpatikus lánnyal megismerkedni! :)

2014. máj. 21. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Itt azért nem, mert mindenki messze lakik, a néhány közel lakóval meg tucatnyi beszélgetés maradt lezáratlanul, elkapja őket a "nem válaszolok" betegség. Bárhol máshol szintén nem, eddig már meg kellett volna történnie. A ... kivan, hogy csak én vagyok egyedül, a környékemen mindenki már régen becsajozott, bepasizott. 23/F
2014. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát igen itt szinte mindenki budapesti
2014. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én az összes eddigi barátnőmet úgy szedtem össze, hogy kapcsolatban voltak még. Ami mondjuk haldoklott, de egyedül nem voltak többet én és az exe között egy hétnél többet. Bár soha nem volt csalafintaság vagy kábítás.

Facebook meg ilyenek.. Nevetséges. Oda kell menni aztán majd lesz valami. Látatlanban először neten vergődni. Olyan határozatlan, béna, betoji dolog.

2014. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok betoji meg semmi, csak egyszerűen nincs kint mindig az ember az utcán és társaságban stb érted... Én bulizni járok, és buliban meg nem fogok csajozni.... Lehetőleg normális lányt keresek :D
2014. máj. 21. 16:39
 5/10 anonim válasza:
Van ideálod? vagy elképzelésed a csajról akit majd az igazinak hívsz?
2014. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van, de sosem tudhatom mi fog meg ... :)
2014. máj. 21. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, én csak a kérdésre válaszolok. Hiszek abban, hogy bárhol rátalálhat az ember az igazira. Én pl netes társkeresőn ismertem meg. Már házasok vagyunk.:)


Esetleg próbálkozz te is ilyesmivel ha gondolod...

2014. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is hiszek benne:) vannak még csodák:)
2014. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Énis hiszek benne. Habár az az érzés nagyon ritkán vagy csak egyszer adatik meg az életben, hogy amikor találkoztok, pár szó után tudod, hogy ő a lelki társad, akire vártál. amúgy szerintem az igaz barátokkal is így van. :) szóval szerintem simán itt is lehet ismerkedni, csak kb 100-szor nehezebb, mert egy csomó idióta van...
2014. máj. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én egyszer megtaláltam a lelki társamat, és el is vesztettem... Azóta csak tengek lengek, és hamis fellángolásaim vannak, aztán ha végük, mondjuk 5 hónap után, rájövök, hogy az igazihoz semmit sem értek.
2014. máj. 23. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!