Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek abban, hogy a sors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy a sors alakítja az életünket? Hogy akiknek együtt kell lenni azok akár 4-5hónap múlva is együtt lesznek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 07:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
nem. ez hülyeség.
2014. máj. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Igen. Akiknek együtt kell lenniük, együtt lesznek. Ha szét is válnak, újra egymásra találnak.
2014. máj. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem :)
2014. máj. 8. 08:02
 4/31 anonim ***** válasza:

akinek meg atomot kell kapnia az atomot kap :D


álmodozzatok

2014. máj. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak hát van, hogy nem azzal kell együtt lennünk, akivel mi azt gondoltuk...
2014. máj. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek a sorsban, de szerintem az csak az alkalmat szolgáltatja. Mindenért meg kell dolgozni, és ha együtt akarsz lenni valakivel, és boldog akarsz lenni, azért meg kell dolgozni.
2014. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Nagyon reggel van és túl szépen akarok fogalmazni, szóval elnézést az értelmetlen szúismétlésért.
2014. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nekem csak annyi kell h 4hónapig ne talaljon senkit a volt pasim :D remélem megadja nekem a sors az alkalmat:)
2014. máj. 8. 08:26
 9/31 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalatok miatt nem tudom, hogy szurkoljak-e, de legyen úgy, ahogy lennie kell :)
2014. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a sorsban ne haragudj. Én úgy gondolom, hogy mindenki a saját életének kovácsa, hogy mennyire sikeres, attól függ mennyire ambíciózus, mennyire opportunitista.

Ha ambíciózus és opportunitista nagyon az egyén az sokat próbálkozik jó helyen és sokszor de ha nem is sokszor de többször összejönnek a dolgai mint másoknak.


Ez egy külső szemlélőnek sorsszerűnek tűnhet. Mert látszik az emberen az akarat, a tűz. Innen alakul ki egyes emberekről, hogy "nagy dolgokra hivatott ez az ember", a "sors ís úgy akarta" stb.


Ha te nem teszel érte, akkor soha nem fog a sors az öledbe dobni semmit. Ha meg akarod nyerni a lottó ötöst akkor is ki kell váltanod a szelvényt hozzá. Csak hogy értsd a sok halandzsát amit írtam.

2014. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!