Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bia678 kérdése:

Szerelmes lettem az egyik barátnöm apukájába! Most mit csináljak!?

Figyelt kérdés
Tini létemre, mindig is idösebb férfiakat találtam vonzónak, és egybe szerelmes is lettem.. az még kicsit régebben volt. Öt aztán úgy 1 év után sikerült elfelejtenem. Mostanában, meg éppen ùgy tünt, hogy gyengéd érzelmeket kezdek táplálni az egyik korombeli osztálytársam iránt. De aztán megismertem a barátnöm kb. 30 éves apukáját.. Nem elsö pillantásra bele szerettem, hanem egy pár napot velük töltöttünk (a barátnömmel, meg a családjával, szóval az apjával is), és ott néha beszélgettem vele, meg halgattam azt, ahogyan ö beszélget a többiekkel és viselkedik.. És azt vettem észre, hogy nem ment ki a fejemböl és egyre inkàbb kerestem a társaságát.. Teljesen beleszerelmesedtem, most mit tegyek? Muszály elfelejtenem! De hogyan?

2014. máj. 21. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
12 éves lehetsz kb írásod alapján, max 13. Ha az apja 30 év körüli, akkor elég fiatal apa, 17-18 évesen már apa lett? Csak én szerintem kamu a kérdés?
2014. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
muszáJ *
2014. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bújj el.
2014. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb 16-17 azért lehet. Írj nekem, s meg van oldva, el fogod felejteni. :D 22/f
2014. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kérdés NEM kamu!! Különben miért tettem volna fel?!


És egy helyesírási hiba nem a vilàgvége!

2014. máj. 21. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
de szeretnék már én is vén trotty lenni, ha már kisfiúként nem kellek a csajoknak, talán papiként még van esélyem :DD
2014. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: hogy te milyen hülye vagy :D :D
2014. máj. 21. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:
én is öreg nö akarok lenni, ugy làtom az divik a pasiknàl:)
2014. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!