Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm sírva bevallotta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm sírva bevallotta, hogy úgy igazán nem szerelmes belém, és nagyon rosszul érzi magát emiatt mert úgy érzi kihasznál csak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Voltak már köztünk gondok, néha éreztem hogy nincs valami rendben, rákérdeztem a dologra és akkor is kicsit összetörve elmesélte hogy nem tudja pontosan mit érez meg ilyenek.

Tegnap mondtam neki (chateltünk) hogy néha több gyengéd érzelmet is kimutathatna felém, mert alapból ércelődős típus amit szeretek, csak azért néha szeretném érezni hogy szeret, és felhívott sírva hogy ő ezt nem bírja tovább, mert úgy érzi kihasznál mert ő nem szerelmes igazán belém, de nagyon szeret velem lenni és tudja illünk egymáshoz de nem tud olyan érzéseket és gesztusokat tenni felém, mint én őfeléje.

Én nem éreztem eddig hogy kihasználna, és most nem tudom mit tegyek, fáj ez amit mondott és nem tudom, megmondjam-e neki hogy igen akkor szakítsunk vagy próbáljuk így folytatni.

Nagyon szeretem őt a hibáival és érzelmi ingadozásaival együtt is, és nem akarok elveszíteni, összezuhannék ha ő nem lenne velem, csak nem tudom ez így hogy és meddig működhet ha folytatjuk.

20F (17L)



2014. febr. 19. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szerelmes beléd akkor felesleges erőltetni a dolgot szerintem, jó nem fog kisülni belőle.
2014. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Egy kérdés se foglalkoztatott még ennyire engem ezen az oldalon...nagyon sajnálom :(

Bizonytalan, el kell engedned, viszont! nem lesz durva szakításotok, és amíg egyedül tölt időt, addig rá is jöhet, hogy másokhoz képest te mennyire jó ember is voltál vele. Úgy értem nem haragból váltok el, ez nagyon ritka egy szakításnál. Én azt javaslom, hogy gyengéden, de váljatok el, még ha nem is örökre. Adj neki időt, had jöjjön rá mi a jó neki, viszont örökre ne várj rá te sem, bármennyire is szereted.

2014. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

jó, hogy ilyen őszinte, ez értékelendő.

akármilyen szomorú is vagy emiatt, beszéljétek át, és kérdezd meg milyen kapcsolatra vágyik, és mondd el neki h te milyenre.

valoszinüleg rá fogtok jönni h attol amire vágytok jelenleg távol álltok.

szakitani még ha nem is szakitotok egyböl, találkozzatok kevesebbet, és járjatok el külön. a végén, még lehet újra fellángol valami. :)

2014. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom újból fellángolhat-e valami, ami részéről nem is volt.

Az meg, hogy kicsit szünet legyen csak hogy rájöjjön, szeret... nem tudom. Ő is mondta, hogy már egy ideje gondolkodott ezen a dolgon, csak annyira elfogadtam őt olyannak, amilyen, és még ezek mellett is szerettem, hogy nehéz elválnia tőlem. Mondta, hogy érzi mennyire összeillünk és nálam jobbat csak nagy nehezen találna (amit kétlek, mert szép lány, csak kicsi az önbizalma) és ezért is adta a kezembe így a döntést, hogy mellette maradok-e.

2014. febr. 19. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem pont ugyanez történt annak idején. Annyi volt a különbség, hogy az exem ezt élőben mondta el nekem és egy napra "szakítottunk" is, csak aztán meggondoltuk magunkat. Utána kezdett engem orrba-szájba megcsalni és nagyon csúnyán szakítottunk.


Én azt javaslom, hogy hagyd el, viszont ha tényleg szereted, akkor fel kell készülnöd a kegyetlen fájdalomra, ami utána jön majd.

2014. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szerelmes beléd, akkor felesleges erőltetni bármit is. Menjetek szét békével. Ha most úgy is döntene a barátnőd, hogy veled marad, idővel újra előjönne nála ez a bizonytalanság, ami lehetetlenné teszi, hogy felépítsetek egy normális párkapcsolatot. Tudom, mit beszélek, én is éltem át hasonlót, ennek ellenére évekig húztuk együtt. Végül aztán csak szakítottunk.
2014. febr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem szeret téged??? akkor érd el hogy beléd szeressen kérdezd meg tőle miket szeret egy fiuban vagy mit részesít előnyben és ha kivitelezhető akkor próbáls magad tartani ahhoz
2014. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!