Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom mit érez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Történetem dióhéjban. Egy 14 éves fiú vagyok. Magas, erős testalkatú bár nem vagyok megelégedve magammal de az mind1. A kérdés tehát. Van egy lány aki az évfolyamtársam. Már több mint 7 éve ismerem és már 7 éve tetszik. Nem ,,vonzódok" hozzá. Nem. Ez annál több. A legszarabb napjaim akármelyikén szembe jön velem határtalan boldogságot érzek. Egyszerűen ha nem látom 2-3 napig rendesen hiányzik. Egyszóval nagyon beleszerettem. Na most több gondom is van..kb 2-3 éve megkérdeztem és kijelentette, hogy barátként tekint rám. A másik gond. Pasija van... nem ragozom, nem nagyon érdekel. Mindig szoktunk eggyütt hülyülni, beszélgetni stb... Ő szerintetek, hogy tekint rám. Látom fácsebúkon, hogy fönt van és nem tudom mit írjak rá. És ha nem érez semmit irántam? Ha esetleg nem szeret akkor lehet rá valamily csekély esély, hogy valahogy belém szeressen? Tudnátok olyan példákat mondani, hogy egy csávó/csaj nem tetszett nektek de aztán valahogy sikerült meghódítania? A válaszokat előre köszönöm. Ja, és még annyit a lányról, hogy szívesen van velem, és sokszor nevet rajtam (viszonylag humoros vagyok), meg jól elvagyunk. Viszont ha ketten vagyunk akkor meg nem nagyon tudunk egymásnak mit mondani. Mit csináljak?

2014. máj. 22. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet esélyed!:) Ha tényleg 7 éve tetszik az jelent valamit, és valószínűleg akkor is tetszeni fog még, amikor szakít a mostani pasijával. (Az ilyen kapcsolatok sajnos nem tartanak soká általában, de persze léteznek kivételek) Szerintem eljön még a te időd. Érzékeltesd vele, hogy sokat jelentesz neki: nézz hosszan a szemébe, teremts testi kontaktust, és mindig legyél jófej és humoros.
2014. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát... akkor várok és próbálkozok... :)
2014. máj. 23. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet esélyed (NAGYON IS!)


A srác, akiért odáig vagyok egyáltalán nem az esetem,sőt.. De a kedvessége, az,hogy bármit elmondhattam neki és az,hogy mindig ott állt mellettem,mikor szükségem volt rá felnyitotta a szemem és teljesen beleszerettem...


Mellesleg közel sem biztos,hogy neki nem tetszel viszont. Legyél a közelében és biztosítsad őt a szeretetedről... Pár hónap múlva (max. 4-5) fel kellene nyílnia a szemének, ha ezek után nem látsz változást, én bevallanám neki megint,mit érzek.


Sok sikert! :)


21/ L

2014. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 1. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!