Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit akar jelenteni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit akar jelenteni, mit érez pontosan?

Figyelt kérdés
Van egy férfi és egy nő, pár hónapja sokat beszélgetnenk, lassan össze melegednek. A nő azt mondja a férfinak, hogy kezd belészeretni. Felmerül a kérdés a másik fél szempontjából is. Erre a férfi azt mondja a nő kérdésére, miszerint mit érez iránta: Nem vagy teljesen negatív számomra. Ez mit is takar pontosan? Mit érez a férfi a nő iránt? Köszönöm
2014. máj. 9. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még nem tiszta számára ezért halasztani szeretné a kérdést.
2014. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ellenben beparázott attól, hogy a bige szerelmet vallott neki. Le fog lécelni.
2014. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Erre a nő azt reagálta, hogy : Nekem a szomszéd kutyája se teljesen negatív. Erre a pasi megsértődött. Jogosan?
2014. máj. 9. 18:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon is jogosan. Ezzel a nő kb. elüldözte.
2014. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Viccet űzött az érzelmeiből ahelyett hogy időt hagyott volna neki.
2014. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De hogy lehet már ilyet mondani? Hogy nem vagy teljesen negatív??? Ettől jobb lett volna ha azt mondja hogy kedvellek, és ennyi, nem több.
2014. máj. 9. 18:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy beparázott és lelécel majd, vagy taktikázik és bizonytalanságban hagyja a nőt, hogy az beadja a hüvelyét, annak reményében, hogy majd ő is belé szeret.
2014. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy csak barátként tekint a nőre, jó érzés számára, hogy figyelmet kap a nőtől. Ha ő is szeretné, akkor azt írná "kedvellek". Legalábbis nekem ezt írta olyan srác, aki valójában full szerelmes volt belém, de hát ugye szinte senki sem meri kiadni az érzéseit. Ez a férfi viszont nem egyszerűen csak óvta magát a csalódástól ezzel a megjegyzéssel, hanem szerintem tudtára akarta adni a nőnek, hogy nincsenek romantikus érzelmei, de jó vele beszélgetni.
2014. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A nő azt mondja a férfinak, hogy kezd belészeretni."


Nem szeretnélek megbántani, de szerintem nem volt jó ötlet ezt mondani neki, még ha így is érzel iránta.


"Erre a férfi azt mondja a nő kérdésére, miszerint mit érez iránta ...."


Szerintem ugyanígy nem volt jó ötlet feltenni ezt a keresztkérdést neki.


A legtöbb férfinak szüksége van arra az érzésre, hogy ő hódította meg, ő varázsolta el és ő csábította el a nőt.


Technikailag nyilván átveheti egy nő a kezdeményezést az egyenjogúságra hivatkozva, de a férfi psziché nem változott meg a feminizmus hatására, így nem biztos, hogy az lesz az eredmény, amit ilyenkor szeretnénk.

2014. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző! De azért valljuk be őszintén, ha egy férfi szereti vagy legalábbis vonzódik a nőhöz, akkor egy ilyen vallomástól boldog lesz és tuti nem képes ilyet válaszolni, hogy "nem vagy teljesen negatív számomra".
2014. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!