Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdjek el vele ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek el vele ismerkedni komolyabban, vagy várjam meg, míg ő kezdeményez?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Új szakképzőre jelentkeztem még tavaly szeptemberben, és ezzel együtt új csoporttársaim is lettek. Ez alatt az idő alatt felfigyeltem az egyik fiúra a csoportból és elkezdtünk egymással szemezni. Ez így folytatódott hónapokon keresztül és egyre csak azt veszem észre, hogy mindig ő keres a tekintetével. De itt meg is rekedt az egész dolog, komolyabb beszélgetésig még nem jutottunk el, csak megy a mindennapos flört, mosolyok. Elég magának való a srác, nem sok barátja van a suliban sem mert nagyon nehezen nyit bárki felé is. Ront a helyzeten, hogy én sem vagyok olyan, aki könnyen feloldódik. Mivel ez a szituáció már hónapok óta folyik, de komolyabb nem történt, szerintetek mit tehetnék? Sokan mondták, hogy próbálkozzak beszélni vele, amiben igazuk is van, de suliban nem merek odamenni hozzá, főleg azért, mert akkor egyből a beszélgetés tárgyává válnánk.

Szeretném őt jobban megismermi, aztán majd kiderül, hogy barátok leszünk e vagy több, de hogyan kezdeményezzek?

Elsősorban fiúktól szeretnék válaszokat, de a lányok tanácsait is szívesen fogadom! :))

19/L



2014. máj. 23. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűség nagyszerűség: odamész és beszélgetésbe elegyedsz vele AKÁRMIRŐL (csak ne az időjárásról!!). Lehet az akár olyasmi is, amiről tanultok. Aztán ha beindul, már valszeg mindketten oldódtok.
2014. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nekem az a véleményem ha nincs a pucájában annyi vér, hogy ő kezdeményezzen akkor az ilyen nem is igazi férfi, de majd erre rá jössz te is magadtól. Az ilyen fiúk tutyimutyik.
2014. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 gondolkodásával az a baj, hogy Ő maga valszeg sosem tenne semmit az ügy érdekében... :) Az pedig Őt minősíti.
2014. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, beszélgess vele.

Elsőnek a tanulásról, aztán majd meglátjátok.


Tudod, egyenjogúság van.

2014. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a suliban nem mersz beszélgetni vele, akkor várd ki,talán nyáron elmentek az iskolával valamilyen közös kirándulásra, ott jobb alkalom kínálkozna.
2014. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)
2014. máj. 29. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!