Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy fiú, akivel 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fiú, akivel 2 éve kavartam és majdnem összejöttünk, de utána eltávolodtunk egymástól, és már nem is beszélünk. Hogy tudnék vele újra kapcsolatba lépni?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban voltunk régen,már majdnem összejöttünk,de a legjobb barátnőm is bele volt zúgva a srácba,ezért nem jöttem a sráccal össze,de nagyon megbántam.Azóta volt 1 barátnője,de amikor szakított a barátnőjével újra elkezdtünk beszélni,de úgyéreztem,hogy fél,hogy megint átverem.Aztán most van egy barátnője akit szeret.Tudom,hogy ezt elrontottam,és nem is szeretném tönkretenni a kapcsolatukat,csak valahogy szeretném felvenni újra a fiúval a kapcsolatot,mert ha csak barátként is,de szeretnék vele újra beszélgetni.Szerintetek lehetséges ez? Hogy tudnám magam újra megkedveltetni vele?

2014. máj. 23. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Békén hagynám :)

Nem csak utólag kéne mindig okosnak lenni. :)

2014. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van,de egyszerűen nem tudom elfelejteni.2 éve történt ez és azóta nem tudom kiverni a fejemből,és akárhányszor találkozunk minden eszembe jut.De a legrosszabb az egészben,hogy olyan barátnő miatt hagytam el,aki az első adandó alkalommal hátba támadott.
2014. máj. 23. 22:09
 3/3 anonim válasza:

ugyan ezt élem át én is nyugodj meg én is elcsesztem bánom is de enged el ha fontos vagy neki majd vissza megy

ha szeret akkor keres de ha nm keres nm is szeret

2016. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!