Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért nem keres a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem keres a barátom?

Figyelt kérdés
Mikor legutóbb elbúcsúztunk egymástól, annak ma van a 3. napja. Próbálom hívni, de nem veszi fel a telefont, üzeneteket is hagytam neki, (facebookon) amit megnézett, de nem válaszol, pedig úgy is írtam neki, hogy közben fent volt, nem váltunk el haraggal, sőt, ami azt illeti nem is szoktunk veszekedni. Ne zaklassam tovább és várjam meg míg ő keres? Vagy mit tegyek? Szeretem, és már 100-szor visszagondoltam, hogy mivel bánthattam meg, de nem jöttem rá. A párom 25 éves, én 21 vagyok, és nemrég ünnepeltük az 1 éves évfordulónkat. Tudnátok tanácsot adni, hogy mi lehet a gond? (elsősorban azok írjanak, akik már voltak hasonló helyzetben)

2014. máj. 25. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan volt olyan eset,amikor másképp viselkedett veled szemben,amikor letört volt vagy kedvtelen,elutasító,csak nem vetted észre a szerelemtől.Az,hogy nem szoktatok veszekedni,jó dolog,csak talán számára unalmas és sótlan a kapcsolat éppen ezért.Talán vannak problémák,amiket nem osztott meg veled,vagy más lány felé fordult,ilyesmik.Szerintem várj egy napot,higgadj le,és utána próbáld őt elérni,megbeszélni vele a dolgot.Lehetőleg személyesen,úgy sok mindent ki tudsz olvasni a viselkedéséből.
2014. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha fel sem veszi nekem a telefont és vissza sem ír, hogy beszéljek vele személyesen? Töltsek egy napot a lakása előtt, majdcsak hazamegy, vagy majdcsak kinyitja az ajtót nekem?
2014. máj. 25. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ha már 1 ève együtt vagytok.... bekopogsz hozzá ès bemèsz ès megbeszèlitek
2014. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Voltam hasonló helyzetben, bár az kezdeti stádiumban levő kapcsolat volt, az indok pedig "túlságosan megszerettelek". Kerestem, írtam neki smst, ugyanez a facebook-dolog, rám se bagózott. Aztán egyszer csak keresett magától... egy hónap után.

Próbálj meg elmenni hozzá, hátha otthon találod. Vagy ha a szüleivel lakik, akkor kérdezd meg őket, hogy tudnak e valamit róla. Munkahelyi/iskolai gondok, pénzügy, stb is közrejátszhat, bár azt meg nem értem miért nem lehet elmondani, ha egy éve együtt vagytok... Vagy esetleg próbáld meg a barátait fölkeresni. Vagy kedvenc hely, ahol tudod, hogy sokat lóg.

Sok sikert, kitartást, remélem megoldódik köztetek a dolog! :)

2014. máj. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!