Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres a barátom? Értelmes válaszokat kérnék, ha lehet.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátommal már több, mint 3 és fél éve együtt vagyunk, de már a kapcsolatunk legelején is többször volt probléma belőle, hogy megígérte, hogy felhív ekkor és ekkor, aztán többnyire órákat vagy akár napokat vártam rá. És már akkor is mondtam neki, hogy ha már nem tudja betartani, ne ígérjen inkább semmit. Persze, miután ilyet csinált, mindig megkérdeztem, miért tette, többnyire elfoglaltságra hivatkozott. Azóta már laktunk együtt 2 évig, de családi okok miatt ismét külön lakunk. Így a probléma ismét előjött. Most már csak azt beszéljük meg előre, hogy mikor találkozunk legközelebb, de ha azt mondja pl., hogy vagy hétfőn vagy kedden, akkor kedden este ideeszi nagy nehezen a penész, mert neki mindig közbejön valami... És úgy 1-2 hete össze is vesztem vele, miután napokig nem jelentkezett, mert értem én, hogy dolgozik meg minden, de azt képtelen vagyok elhinni, hogy egy nap nincs fél perce arra, hogy annyit írjon, hogy szeret vagy hogy hiányzom neki vagy hogy csak egy rohadt szívecskét küldjön, hogy úgy érezzem, hogy gondol rám. Azzal magyarázta ki ezt az 5 napot, hogy csak azt szerette volna elérni, hogy hiányoljam. Meg még neki állt feljebb, hogy pedig mindig ő keres és hogy néha neki is jól esik, ha keresem. Pedig ha nem keresném, úgy érzem, magától nem is gondolna rá. Mindenesetre megkértem rá, hogy fejezze be ezt a gyerekes játszmát, mert szerintem ilyesmivel, hogy "most nem hívom, hadd hiányoljon" az első néhány randi után szoktak bohóckodni, nem pedig egy hosszabb kapcsolatban. Megígérte, hogy MEGPRÓBÁL változtatni ezen. Aztán mikor újra találkoztunk, valahogy ismét szóba került a téma, és közölte, hogy egy lány haverjával beszélt erről és arra jutottak, hogy a nőknek az kell, hogy le legyenek sz@rva... Miért nem fogja fel még mindig, hogy nekem nem erre van szükségem és hogy ezzel mekkora fájdalmat okoz? És mit tehetnék, hogy tényleg változtasson? Mert ha meg elküldöm azzal, hogy már többször is megkértem, hogy ne tegye ezt, akkor ha nem képes változtatni, inkább legyen vége az egésznek, akkor bezzeg egyből felhív, magyarázkodik, aztán később ismét napokig rám se hederít...


Bocsi a kisregényért, de ennél rövidebben nem tudtam megfogalmazni. Előre is köszönöm a tanácsokat! :)


2014. márc. 7. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
És miért nem hívod te fel?
2014. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
A lány haverját dugja, azért nincs ideje rád.
2014. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Előbb utóbb ki fogsz égni ebben a kapcsolatban, és addig is rosszul fogod magad érezni.

Biztos szeret Téged a párod, csak már olyan "megszokott" lettél, és természetes, hogy vagy.

A nőknek kell a folyamatos visszajelzés, hogy még fontosak, de a legtöbb férfi ezt elfelejti, és már csak akkor kapkod, amikor baj van.

A férfiak nem úgy működnek mint a nők, azért, mert nem keres, attól még szeret.

De ezt más területen is meglátod, ne csak ezen mérd le. :)

2014. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de épp ez az, hogy többnyire én hívom fel/csörgetem meg vagy ha nincs pénz a kártyámon, akkor marad a facebook, ahova aztán vagy felnéz vagy nem...
2014. márc. 7. 21:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"hogy a nőknek az kell, hogy le legyenek sz@rva."

Hát ha mindig te futsz utána, te próbálod összetartani a kapcsolatot, te alkalmazkodsz és eltűröd, hogy így bánjon és így beszéljen veled, akkor talán a srácnak igaza van... :(

2014. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

Mondtam, hogy értelmes TANÁCSOKAT várok, amúgy elég unalmas lehet az életed, ha az a legkedvesebb időtöltésed, hogy másokét keserítsd... ;)

2014. márc. 7. 21:26
 7/10 A kérdező kommentje:
az utolsó két hozzászólás írójának pedig köszönet az értelmes és elgondolkodtató válaszokért.
2014. márc. 7. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

NEKED elég nehéz tanácsot adni,

"fejezze be ezt a gyerekes játszmát," - de hát, ha nem fejezi be, mit tehetsz?

Gyerekes, vagy elviseled, vagy tedd ki,- de akkor rendesen, és semmi magyarázkodás.

Én nem bíznék benne, hogy megváltozik.

2014. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
miért lenne nehéz nekem tanácsot adni? Ja, mert ha ezt csinálja, már egyből azt kellene feltételeznem, hogy mással kefél? -.-
2014. márc. 8. 00:15
 10/10 A kérdező kommentje:
mindenesetre azért köszi...
2014. márc. 8. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!