Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan menthetem meg a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthetem meg a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Mostanában lesz június 16-dikán egy éves a kapcsolatunk de az a baj hogy mostanában elégé lehangolt vagy csak a földet bámulja titkol valamit vagy egyszerüen megviselte a egész.

A történet ott kezdődött hogy novemberben a anyám+a új pasija azt hitték hogy miatta romlanak a jegyeim a iskolában ahol most kezdtem 9 dikben pedig csak nehéz volt a beilseszkedés :S

Amikor rá fogták ő ellent mondott de nem hittek neki én is mondhatam a magamét nem hittek nekem sem kemény 3 hónap ritkán eltiltás alatt találkozgatunk és néha lebuktunk ami miatt őt feljelentéssel és minden mással fenyegették meg egyszer neki is akart menni anyám pasija. mostanában béke van de ritkán találkozunk csókot ugyan úgy add öleléskor erősen ölel de nem tudom miért zárkozott most be ennyire... :S

Amit tudni kell még nem volt köztünk semmi úgy.

Viszont meg szeretném menteni a kapcsolatunk mert nagyon szeretem őt csak most valami miatt bezárkózik magába :S


16/L a fiúm 18



2014. máj. 26. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű a történtek megviselik és nyomot hagynak benne... Szerintem ülj le a szüleiddel beszéld meg velük, h tehetnek bármit, te akkor is vele maradsz és el kell fogadniuk. Hidd el, h előbb-utóbb ebbe bele kell törődniük... És ha ezt elmondtad nekik, akkor vidd el a pasidat is, h 4-ben üljetek le..
2014. máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mostanában ha talizunk nem csinálunk semmit rádőlök a vállára és próbálom boldogítani de azt is jó tudni hogy elégé mély depresszióból hoztam ki annak idején még 12 éves korában bezárkózott ahogy hallottam a ismerőseitől és 5 évig benne is maradt 5 év alatt egy szót sem szólt még a szüleinek sem 5 évig némva volt és ki sem mozdult a szobályából csak játékokba ölte a perceit de azt sem mert kedve volt hozzá hanem annyira maga alatt volt elvileg már számtalan búcsú levelet írt és sokszor meg is akarta már ölni magát de még sem tette mert volt mindig valaki aki után figyelt és várt ahogy elmondták iskolában mindig figyelt valakit csak nem tudják miért viszont mikor volt ez decemberben akkor úgymond elszakadt a cérna nála és amit oly sok éve igért hogy 18 évesen megteszi nem tette meg miattam mivel akkor már fél évesek voltunk úgy ismerkedtünk meg hogy barátom sokszor játszot vele mikor depressziós volt és én annak idején ráirtam elégé negatív volt és lekezelő de én meg elég makacs hogy beleszeresek a ballagásom napjára elhívtam és nagy meglepetésére elmondtam hogy mit érzek iránta ilyenkor ledöbent é azt mondta hogy ő is érez már valamit felém azóta 1 év alatt jól elvoltunk kivéve (dec,jan,febr) mert ekkor volt a nagy fenyegetőzés most lehet hogy elégé megviselte mivel túl sötét és fájdalmas múltja volt??

Mostanában még sokszor emlegeti hogy hiányzik neki hogy 8 dikban nem ballagott el de nem tudok mit tenni nem tudom felvidítani de ő csak azt akarja még szomorú arcal is mindig én vagyok neki a első soha nem akart tőlem semmit sem kérni se segítséget még eggyüttlétet sem csak a én érdekem fontos neki a nagy fenyegetőzésben is csak engem védett a maga kárára :S

2014. máj. 26. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát anyukám a mai napig nem kedveli a barátomat, sosem hozom át ide. Pedig nagyon rendes srác, figyel rám, szeret, nem cigizik, nem drogozik, nem iszik, csak éppen szakközépbe jár, és nem akar továbbtanulni. Az enyém megértette, és elfogadja. Nincs velem baja. Kérdezd meg a barátodat, hogy mi a baja, mondd neki, hogy szereted, és aggódsz, hogy sajnálod ami volt, de már elmúlt, ilyenek...

2014. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én hiába mondom neki hogy szeretem tudja meg minden de ki akarnám zökkenteni megint ezekből a sötét gondolatokból csak nem tudom hogyan és hamarost meg itt a évforduló :S és kifutok a időből és nem akarnám hogy a 1 éves évforduló az ilyen negatív nap legyen :S
2014. máj. 29. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!