Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen együttélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen együttélni egy nálatok 15-20 évvel idősebb férfival?

Figyelt kérdés
Mindig is apakomplexusotok volt? Tinédzser korotokban nálatok hogy volt ez a folyamat? Hogy zajlódott le? Milyen érzés volt másnak lenni, kitűnni a tömegből?

2014. máj. 20. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

A barátom 14 évvel idősebb nàlam. Nem vagyok spakomplexusos, tökéletes az édesapámmal való kapcsolatom, köszi a kérdést. A párommal 2 éve nagyon jól megvagyunk, nem érezzük a különbséget. gyébként mindig is az idősebb pasikat vonzottam, sosem közelített felém velem egyidös, pedig jártam volna vele, ha olyan, szóval nem én kerestem az idősebbeket. Soha nem udvarolt nekem olyan pasi, aki nem idősebb tőlem legalább 10 évvel, nem tudom, miért lehet ez, de mindegyikkel jól megértettük egymást, sosem volt a korból probléma. Milyen másnak lenni? Passz, igazából egyáltalán nem figyelem a környezetem reakcióját, mert abszolút nem érdekel. Meg amúgy sem hiszem, hogy a mai világban a 15-20 év korkülönbség olyan kirívó és vérlázító lenne.

21l

2014. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom, mert én 9 évvel fiatalabb férfival élek együtt.
2014. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem apakomplexusom van.

Mindig is az idõsebbek vonzottak és hidegen hagyott a korosztályom. Nem éreztem magam emiatt másnak. Nagyon jó a szerelmemmel együttélni.

A párom 37 éves én 19.

2014. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!