Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz, hogyha egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogyha egy kapcsolatban kissebb a fiú, mint a lány 15-20 cm-rel?

Figyelt kérdés
Igen a fiú vagyok, és csak kiváncsi vagyok hogy gáz-e?

2014. máj. 28. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz.
2014. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt neked kéne tudni, te hogy látod?

Személy szerint nekem akármennyire tetszene egy csaj, így hagynám. 15 cm? Hogy mindig felnézzek rá? Olyan mintha ő védene engem :DD Én tuti nem!

2014. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél fel magaslépőt
2014. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Marc Bolan ***** válasza:
83%
Ez ne hátráltasson! Egy kicsit se tartanám gáznak.
2014. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően ha valamivel magasabb a lány az nem baj, de a 15cm-t már kicsit soknak találom, 20cm meg egy kicsit már fordított esetben is sok, mármint ha a fiú magasabb. Szóval szerintem hagyd ha nem szeretnéd hogy röhögjenek rajtad.
2014. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már láttam olyat, ahol a fiú 120 cm körül volt, a lány meg majdnem 2 méteres. De szerették egymást.


Amúgy semmi gond, de neked kell majd az ölébe ülni, vagy csókot kérni tőle, és ő hajol majd le hozzád.

Meg az utcán is valószínűleg ő ad pofont majd a részegnek.

2014. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem nőként zavart volna, és nem kezdtem kapcsolatot alacsonyabbal. Még az egy magas kategória is zavart....A férjem 15 centivel magasabb nálam, ez pont jó. Amúgy őt is zavarná ha magasabb lennék nála.


Viszont ismerek olyan párt, hogy a lány 175 centi, mint én, a pasi meg 160, és 5 éve boldog házasságban élnek:)


Itt az a lényeg hogy téged zavar e a dolog, és azt zavarja e akivel össze akarsz jönni....

2014. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen.
2014. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!