Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit már 4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit már 4 éves korom óta ismerek, olyan nekem mint a húgom és. (többi lent). Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

először is ha kiszámolom 8-9 éve ismerjük egymást, és tényleg olyan mintha a húgom lenne, vigyázok rá féltem...

jaj, és osztálytársam!

és akkor lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban:

1.) Olan lány aki szeret ölelkezni, szeretgetni a másikat, szóval akkor nem csapna hisztit ha adnák neki egy puszit (baráti puszi)?


2.) Észrevettem, hogy mostanában olyan is van hogy ha dühös, akkor még velem is durván viselkedik, persze aztán mindig bocsánatot kér. Ilyenkor hogy tudnám megvigasztalni?


3.) Mit mondjak olyankor otthon ha mondjuk az lenne, hogy átmegyek hozzá, és nem akarnám, hogy azt hidjék, hogy több van köztünk?


4.) Ha ilyen jó baráti kapcsolatunk van (mert szerinetm ez az), akkor ugye van értelme az alapsuli után is tartani vele a kapcsolatot?


Légyszi normális válaszokat, előre is köszi :)



2014. ápr. 17. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Szerintem belefér.

2. Kedvesen néz rá. Fogd meg a vállát és kérdezd meg nem tudsz-e segíteni mert olyan rossz mérgesnek látni.

3. Ne mondj semmit csak ne ölelgesd. Ott legyél vele távolság tartóbb. De amúgy a lány dolga, hogy elmondja mi van köztetek. Szóval ő biztos felvilágosítja a szüleit, hogy csak haverok vagytok (bár lehet ezt csak utólag)

4. Igen tartsd vele a kapcsolatot! Bajod nem lesz belőle.

2014. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1., Nem

2., Ilyen esetben mindig azt tanácsolom, hogy légy türelmes, nyugtasd meg afelől, hogy benned megbízhat, és hallgasd meg! Ez a legfontosabb, hogy hallgasd meg.

3., Egyszerű, megmondod, hogy milyen régóta ismeritek egymást/barátok vagytok és kész. Ha nem jártok át egymáshoz minden nap, akkor egy idő után nem fognak kombinálni, hogy eleinte ne kombináljanak, azt nem lehet elkerülni. De el fog múlni, ha nem azt látják, hogy egymás nyakában vagytok.

4-. Van, igen.

2014. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a vállaszokat
2014. ápr. 18. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!