Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent lehet esélyem?

Figyelt kérdés
már majdnem két éve jártam egy fiúval. Nagyon rendes volt rengeteget beszélgettünk, de olyan kis béna volt nem nagyon hívott sehova meg semmi és szinte úgy éreztem hogy csak miattam vagyunk együtt és ezt el is mondtam neki hogy ami nem megy azt nem kellene erőltetni. erre ő ráhagyta az egészet és nem is beszéltünk azóta. (ez nekem elég rosszul esett) Most már fél éve van barátnője, de azt hallottam hogy a lányt annyira nem izgatja ez a dolog, volt hogy összevesztek és másnap már más fiúkat fűzött szóval érdekes... A lényeg hogy valamelyik nap véletlen neki küldtem el egy üzenetet amit nem neki szántam, gondoltam ez baromi ciki és elnézést kértem aztán gondoltam majd mondja hogy semmi gond és ennyi. De elkezdett kérdezgetni hogy miújság velem meg ilyen tökre érdeklődő volt és vagy másfél órát beszélgettünk. Szerintetek van esélyem? Mit kellene tennem? Most ha megint ráírnék az már nagyon nyomulásnak tűnne és nem akarok bekavarni amíg van barátnője...

2014. máj. 28. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, lehet úgy van vele, hogy régi ismerősök vagytok meg azért 2 évig jártatok, akkor miért ne érdeklődhetne felőled? Szerintem ha kapcsolata van, nem jó bekavarni, bár ha úgy érzed nem boldog azzal a lánnyal, beszélgethetsz/barátkozhatsz vele, aztán majd kiderül mi a helyzet, bármi lehetséges.
2014. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!