Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel körülbelül 2 hónapja beszélgetek facen. Igaz nem minden nap sőt körülbelül csak hétvégente beszélünk, akkor se sokat meg suliban szünetekbe egy 5-10 perceket. 2 hete elhívtam hogy személyesen talizzunk, sétáljunk,beszélgessünk. Akkor azt írta, hogy baráti taliban benne vagyok, randit inkább ne. Után 1 nappal kérdeztem, hogy mikor érne rá írta, hogy nem tudom. Nem foglalkoztam vele, utána pár napig nem is nagyon akart köszönni.

Múlt héten szerdától, kézzel-lábbal integet,mosolyog is általában, ha barátnőivel kint van akkor keresi a tekintetemet, meg ma is mondták, osztálytársaim hogy felém nézeget. Ma buszon egymás mellett ültünk, egyszere kérdeztük, hogy leülhet, e én, azt hogy leülsz e, ő azt, hogy leülhetek-e. Tök jót elbeszélgettünk, meg minden. Csak azt nem tudom, hogy sulin kívűl, kettesben eljönne e velem. Mert most a héten el akarom hívni, csak az aggaszt, hogy lehet, ohgy azt mondja nem, de ha jövő héten hívnám akkor pedig igent mondana.

Szerintetek? Privibe is írhattok, esetleg valami tanács.


2014. máj. 26. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp próbálkozz be nála, tuti bejössz neki! De ha a múltkor azt írta, hogy randit inkább ne, akkor óvatosan közelíts felé, és szépen lassan cserkészd be. Ne rohanj rá ajtóstul.
2014. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!