Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak hogy egy harmadik fél miatt akarok szakítani vele?

Figyelt kérdés

A pasimmal már nem működik a kapcsolatunk. Beleszürkültünk úgymond, nem történik velünk semmi, és hiába figyelmeztettem hogy nem lesz jó vége, kapja össze magát velem együtt, nem volt partner ebben.

Megismertem valaki mást nemrég, és úgy érzem szerelmes vagyok. Szakítani akarok párommal, de nem tudom elmondjam e neki hogy egy harmadik fél került a képbe és emiatt?

Tisztelem, és szeretem nagyon a még aktuális párom, és tudom hogy teljesen összetörné az önbizalmát ha kiderülne hogy más miatt szakítok vele. Minél kevesebb fájdalmat okozva szeretnék kiszállni a kapcsolatból.Szerintetek hazudjak a szakítás okáról?


2012. jún. 1. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
oknak mond az elszürkülést... nem hazudsz, nem töröd össze a szívét (nagyon)
2012. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi okot az első két mondatban leírtad! Tehát a harmadik fél egy okozat! Mondd el az okot, az okozat szinte lényegtelen! Szerintem...
2012. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 fünof ***** válasza:
ha nem próbál változtatni akkor lehet h őt sem érdekli már annyira. szerintem próbáld meg hogy ő szakítson, viseljedj úgy hogy az ne tetszen neki. de viszont ha az a harmadik félnek nem tetszel akkor szívás. neked kell eldönteni hogy megéri-e a kockázat. és amugy ez egy boldog kapcsolatban nem szép dolog, de a tiétekben szerintem ha nem tud megjavulni akkor nincs más döntés
2012. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenem: persze, kijátszani a másikat, az a legnormálisabb dolog... Hova lett őszinteség, egyenesség? Tartsd meg az okos tanácsaidat.


Amúgy én ugyanazt gondolom, mint a 3. válaszadó.

2012. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Marada ***** válasza:
Mond el neki, és minél hamarabb szerintem.
2012. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell magyarázkodni. Nem mindegy?
2012. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam el.

Mikor összejöttem az előző párommal, még nagyon fiatal voltam, ő már nem annyira. Sokat változtam, ő meg már nem, így eltávolodtunk. Annak ellenére, hogy tiszteltem, szerettem, soha nem volt igazából semmi komoly probléma, elmúlt a dolog.

Megismerkedtem vkivel, akibe beleszerettem.

Én nem mondtam el neki, hogy van más. Úgy éreztem csak belerúgnék egyet, és nem érdemli.

Persze lehet azt mondani, hogy ez gerinctelen dolog, mert fontos az őszinteség, de én ebben a helyzetben nem láttam indokoltnak.

2012. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 I am God ***** válasza:

De ez mi hogy nem látják az emberek indokoltnak az öszinteséget?


Az én véleményem az, hogy az igazság eltitkolása is hazugság. Mellesleg, ha meg tényleg nem tett semmi rosszat a srác, akkor ennyivel tartozol neki, hogy kitálalsz neki.

Ez kb ilyen: Kirúgnak a munkahelyedröl, és amikor megkérdezed miért, mert nemcsináltál semmi rosszat, azt mondaná a fönök: Nem tartom indokoltnak elmondani. Mindenki döntse el, hogy mennyire is szar dolog nem korrektnek lenni.


22/F

2012. jún. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó. Ez hülyeség, amit irtál. Az őszinteség az addig terjed, hogy megmondom, hogy szakítok és vége. A többi az az adott szituációban egyáltalán nem biztos, hogy a másikra tartozik. Persze, ha valakinek r.ossz az önértékelése, vagy lúzer, az mindenképp vár egy "okot", sőt ha igazán lúzer, akkor megpróbálja jóvátenni a "hibát". Pedig nem erről van szó, egyszerűen nem működik, és kész. Ha jóvátehető dolog történt volna, akor valszeg nem szakit a másik
2012. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!