Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérdezzek rá? Beszéljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá? Beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés
Egyre jobb a kapcsolatom egy foglalt lánnyal. Mint kiderült bejövök neki. Mindig velem akar lenni, látszik rajta a vonzódás, ennek ellenére azt is emlegeti, hogy milyen jól megvannak(1 éves kapcsolata van). Nekem is nagyon bejön, kezdek beleszeretni, de nem igazán tudom, hogy mit kellene csinálnom. Beszéljem ezt meg vele? Várjak? Hogy kérdezzek rá, hogy mit szeretne? Úgy érzem, hogy arra vár, hogy én lépjek, mivel nem biztos bennem. Én viszont nem merem neki ezt felhozni, mert ha mégsem így gondolja, rámegy a barátságunk. Ezt pedig nem szeretném. Tanács?

2014. máj. 28. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Számodra ez már több mint barátság szóval mond el neki, h többet érzel...
2014. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
smárold le egy óvatlan pillanatban! aztán kiderül a dolog...
2014. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

amint kiderül, hogy foglalt, azonnal 180 fok fordulat.

De ha már késő, ki lehet tálalni neki, aztán legfeljebb mond valamit, és le tudod zárni

2014. máj. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!