Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A harmadik randinál már rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmadik randinál már rá kérdezzek a dologra? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden felmázolom a történetet:

Neten ismertem meg a lányt, már túl vagyunk két randin, a másodikon megcsókoltam, nagyon jól érzem magamat vele és ez kölcsönös, legalább is Én így látom a jelekből, meg persze akkor nem engedte volna, hogy megcsókoljam a randi végén. Holnap találkozunk újra, viszont komolyan nagyon kedvelem és csodásan néz ki. Én már szeretném ha egy párt alkotnánk, de félek.. Volt már kapcsolatom, nem is egy, de ott jött maguktól, hogy mi a folytatás, itt viszont más a helyzet. A többinél már az első randin megvolt az első csók, nála a másodiknál, Ő komolyabbnak tűnik és érzem, hogy Ő más.. Az igazi kérdés az, hogy holnap rákérdezzek, hogy lesz-e a barátnőm?! Vagy hogy legyen?! Tényleg szeretném ha már velem lenne meg minden, nem tudok várni az a baj. Lehet, hogy holnap eldől minden, de lehet lesz még 4-5-6 randi is, de Én már akarom a lányt, nem csak "ilyen" randikat, ahol smárolgatunk stb. de egyikünk sem tudja, hogy most mi van.. Én szeretném tisztázni amit már Ő is tud, komoly kapcsolatot szeretnék. Szóval ez a 3. randink. Szájra puszival fogok neki köszönni, a többi pár órát meg eltöltjük valahogy, de szeretném már átlépni ezt a fejezetet. Szerintetek rákérdezzek nyíltan, hogy lesz-e a barátnőm, vagy mit csináljak?!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 22. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy az elso vagy a masodik randin van a csok szerintem mindegy de ha engedte hogy megcsokold akkor biztos akkarj o is, szerintem kerdezd meg nyugodtan!
2014. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól van, ezt "felmázoltam". :D Felvázolom. :)
2014. febr. 22. 23:00
 3/4 anonim válasza:
Ha már megcsókolod, akkor kérdezd meg. :) Nem is igazán értem, hogy miért egyértelmű, hogy csókoljuk anélkül, hogy együtt lennénk... Az én kapcsolatomban miután összejöttünk utána 2 hónapra csókoltuk meg egymás először. És remélem szerelmes vagy és nem csupán tetszik. :) Amúgy sok szerencsét és sok boldogságot! :)
2014. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor megfogom kérdezni holnap. :)

Igen, azt hiszem szerelmes vagyok, mert érzem, hogy Ő más mint a többi, nem tudnám leírni mi az amit érzek.. De amikor vele vagyok, nagyon jól érzem magamat, amikor nincs itt mindig rá gondolok és Őt várom, pedig hát nem annyira régóta ismerem! Ilyen még nem volt. :) És köszönöm a a jókívánságot, remélem, hogy így is lesz, mármint nem rajtam múlik, mert Én megteszek mindent! :D

2014. febr. 23. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!