Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a férfiak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak tényleg azt csinálják mindig, amit akarnak? Szóval ha nem keres, nem akar, ha keres, akkor meg akar keresni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel legjobb barátok voltunk kb. 3 évig az egyetemen, mire belém szeretett, én is belé, de akkor már évek óta barátnője volt. (nem történt köztünk az égvilágon semmi, csak találkoztunk néhányszor privátban is, és már 3 éve nem járunk egyetemre)


A barátnőjével azóta is együtt vannak (nem kérte meg a kezét), de nekem úgy évente 3-4-szer olyan dolgokat csinál, amiket nem értek. Pl. kézzel készít ajándékot a szülinapomra, és beszkenneli (mert már 2 éve nem találkoztunk) vagy elküldi az Igazából szerelemből a táblás jelenetet valami idézettel.


Én ilyenkor mindig totál szerelmes vagyok belé, de közben nekem is vannak kapcsolataim, de aztán mégis mindig feltűnik újra.


Ezért kérdezem, hogy ha akarna engem, akkor velem lenne, igaz? Mert a férfiak mindig azt teszik, amit akarnak?


27 N, 28 F



2014. máj. 29. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó nagy szemétláda, ha eközben meg a barátnője idejét vesztegeti.. :)
2014. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha annyira nagyon veled akarna lenni, már szakított volna a barátnőjével. Téged talonban tart.
2014. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak élvezi hogy büntetlenül szédíthet más csajokat a barátnőjén kívül.Szerintem ez a férfi nem szereti a barátnőjét,de téged sem...én kiosztanám és hagynám a francba,mert ez nagyon nem normális!
2014. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, ha szédít, miért ilyen szerelmes dolgokkal...:/
2014. máj. 29. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor mindig totál szerelmes vagyok belé, de közben nekem is vannak kapcsolataim, de aztán mégis mindig feltűnik újra.


senkit nem érdekel

2014. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó:D:D:D
2014. jún. 1. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!